Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam oda? Valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés

Páromnak születésnapjára vettem egy ezüst nyakláncot és kreatív ötleteket szeretnék kérni, hogy hogyan adjam oda neki?nem romantikus típus szal valami másban gonddolkodok csak nem tom, hogy lenne a legjobb!

segítsetek légysziii:) köszönöm előre is:*


2009. júl. 18. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
nesze bmeg, vedd fel ;)
2009. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

vagy süsd bele sütibe, ha nem fullad meg tőle, szerencséje van, és további sok boldogságot ;)

előző volta, puszika

2009. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha nem a család előtt adod oda, arra van egy ötletem.

Egyszer én is vettem egy ezüstláncot a barátomnak, vettem egy szép bugyit, aminek vékony pántja van, felvettem, az ezüstláncot meg ráhurkoltam a bugyipántra. Este mikor levetkőztünk, csak odatoltam az orra elé a csípőmet, hogy nézze meg, milyen klassz bugyim van "ja és egyébként ez a tiéd"

A páromnak tetszett, köpni-nyelni nem tudott...a láncot meg azóta sem lehet róla levakarni:)

2009. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!