Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan adjam oda neki? Jó...

Hogyan adjam oda neki? Jó ötlet ez?

Figyelt kérdés
Hét napja megismertem három lányt, (az új suliban, most vagyok 1/9) abból az egyik nagyon tetszik. Ritkán válnak el egymástól. Ezért sem lenne könnyű jelezni a lány felé hogy nagyon kedvelem. Vinnék virágot és odaadnám neki. De mindenki előtt, nagyon nem is tudom, nyálas lenne. Félek hogy lecsúszok róla. Mit csináljak? Vigyek virágot neki? Vagy csak mondjam meg neki hogy kedvelem? De egyik sem biztos hogy menne mindenki előtt. Segítség!

2014. szept. 2. 19:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem írt vissza, és mikor írtam hogy mindegy azzal akart lekoptatni hogy: "Nem értem rá." Mindegy, van egy lány. Csak a barátom és elmeséltem neki hogy mi történt és ő ráírt, a tudtom nélkül. Szépen finoman kérdezgetett tőle meg ilyenek, beszélgettek mint két lány. Aztán kiderült hogy a lány akibe beleszerettem nem szeretne kapcsolatot. Remélem miután meggondolta magát jelzi nekem ha tetszek neki.
2014. szept. 4. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!