Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom hogyan tekinthet...

Nem tudom hogyan tekinthet rám, valami ötlet? Vagy akár tanács?

Figyelt kérdés

Egyszer egy közelben ( 25km ) lakó lány végiglájkolta a képeim, bejelölt, majd rámírt.

Végigbeszélgettük a szokásos dolgokat, ismerkedés hasonlók.

Aztán 3 hónapig nem beszéltünk, de élőbe összefutottunk 2 percre, és azóta megint beszélgetünk.

Nagyon tetszik, nagyon aranyos velem, ír sziveket, dícsér, kommentel a képeim alá.

Egymással akartunk tölteni egy délutánt valamikor, viszont én léptem és leírtam neki bőven hogy tetszik, és hogy megfogott minden benne.

Ő ezt úgy fogadta hogy jól esik neki, és gondolta hogy így érzek.


Azóta viszont egyszer kérdeztem rá a talira, de egyből a sulira fogta.

Aranyos velem, de már nem olyan beszédes mint eddig.. most hogy új suliba ment, szerintem talált valakit, mert gyönyörű lány.

Azt mondja imád, én is imádom, csak nem tudom hogy ő ezt hogy akarhatja.

Tanács, ötletek?

Én róla álmodom, azóta senkire nem tekintettem "nőként".


Én 16/F

Ő 15/L



2014. szept. 12. 18:12
 1/2 anonim válasza:
Élőben nem fb-n menny oda hozzá és mond el neki hogy mit érzel mert lehet hogy erre vár.
2014. szept. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már mondtam, hogy találkozni akarok vele, de arra fogja hogy suli miatt nem ér rá
2014. szept. 14. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!