Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kéne egy kis tanács, segítség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Matt_farrell kérdése:

Kéne egy kis tanács, segítség, vagy ötlet?!

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt,kb 2 hónapja van rendszeres szexuális együttlét.. de szegénykémnek nincs hüvelyi orgazmusa.. próbáltunk számtalan pózt...gumi nélkül.. masszás géllel de semmi.. kérdeztem tőle,hogy ha magának csinálja akkor sikerül-e elélvezni, de azt mondta akkor se.. csikló orgazmusra képes.. ha saját maga csinálja ha én.. ezzel nincs baj,csak kezd bűntudatom lenni,hogy én mindig " élvezek egy jót " ő meg hoppon marad.. persze utána mindig kényeztetem még bőségesen,de mégse az igazi lehetséges,hogy nálam van a baj?.. mondhatni sok lánnyal voltam együtt és sose fordult még elő ilyen. valakinek volt már ilyen? és talált rá megoldást?!ha igen akkor szívesen meghallgatom (a negatív vélemények is érdekelnek!.. persze emberi keretek között,másképp kíméljetek meg tőle,nekem nem segítesz vele.. és szerintem te se fogsz tőle jobban aludni) előre is köszönöm a válaszokat ! :)

2014. júl. 2. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a volt barátnőm is olyan volt mint a tiéd. Nem tudsz vele semmit kezdeni, csak kényeztetni. Mi is kipróbáltunk mindent, az egész éjszakás alkalomtól a gumi nélkülitől a különböző pózokig, de nem jutottunk semmire. Nekem is ő volt az egyetlen akinél sajnos ez ilyen volt, de elfogadtuk a tényt, és akkor maradt a csiklós kényeztetős megoldás.
2014. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen ez igaz vannak olyan nők, akik csak csiklói orgazmusra képesek. Olvasd el ezt, hátha segít az, amit a doktor a válaszlevelében írt a hölgynek.

[link]


De Pldául névtelenül ti is tudtok írni internetes szexológusnak és ők napokon belül e-mailban megírják a választ, lehet újabb ötleteket kaptok :).

2014. júl. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A mellett a link mellett még ezt a kettőt találtam ebben a témában a leghazsnálhatóbbnak:


[link]


[link]


remélem valamit segít majd.

2014. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!