Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol bujkálnak a normális lányok?

Hol bujkálnak a normális lányok?

Figyelt kérdés
Merre lehet ismerkedni értelmesebb nőkkel? Nagyon elkeserítő a helyzet, ti hol szoktatok ismerkedni? Társkeresőt nem mertem még kipróbálni a rengeteg rossz tapasztalat miatt.

2014. szept. 20. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ágy alatt.
2014. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Óóóóó, mindjárt fognak jönni a kommentek, hogy mennyi normális lány van, aki különb, és akinek elég egy átlagos srác, de ha kezdeményeznél, akkor 100 esetből talán ha két emberrel tudnál találkozni, és még csak a farkadról sem kellene képet küldened ahhoz, hogy kapásból lerázzanak.
2014. szept. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem bújkálok:D

Viccet félretéve. Nem vagyok még nő, viszont viszonylag sok embertől hallodtam már, hogy egész "normális" (bár ez relatív) vagyok... sőt egy srác (19 éves) azért szeretett volna összejönni velem mert állítása szerint rég találkozott ilyen kedves lánnyal (tényleg komolyan gondolta, még kettő visszautasítás után is próbálkozott nálam)...bár én ezt magamról nem merem ilyen bátran kijelenteni hogy én "normális és kedves" lány vagyok, ezt csak más tudja eldönteni, úgy, hogy a saját normáihoz igazítja a rólam szerzett tapasztalatait, és úgy eldönti hogy én milyen is vagyok neki:). Szerintem...

2014. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1: és tényleg, benéztem alá és rám kacsintott egy. Nem is értem miért nem jutott eddig eszembe, ment a zöld szavazat.


18 évtől nevezhető valaki nőnek, vagy a felfogása teszi azzá? Vagy mindkettő egyszerre teljesüljön? Hogy van ez?

2014. szept. 20. 19:32
 5/10 A kérdező kommentje:
#2: amúgy sajnos ezt én is rengetegszer látom.
2014. szept. 20. 19:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Hol ismerkedsz? Discoban kis eséllyel találsz normális nőt.
2014. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Soha nem járok diszkóba. Beülős helyekre inkább, aztán szoktam járni koncertekre, meg hát mikor milyen alkalom adódik. Mozi, bicaj, akármi, de hát ezek nem olyan tipikus ismerkedős alkalmak. Tényleg tanácstalan vagyok.
2014. szept. 20. 21:10
 8/10 anonim válasza:
Hány éves vagy????
2014. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
26 vagyok.
2014. szept. 25. 15:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem könnyű, a te korodban (illetve a mi korunkban) a lányok egy része már kapcsolatban van, aki meg nem, az vagy ribi, vagy annyira gátlásos a nagy egyedülléttől, hogy meg se lehet közelíteni. Én úgy jártam, hogy az egyik lány ismerősöm hozott össze a barátnőjével, úgyhogy egy ideje találkozgatunk, a többit meg majd meglátjuk. Annyit tudnék mondani, hogy próbálj minél többet társaságban lenni, esetleg kérj meg valakit, hogy mutasson be néhány lánynak, sokkal több ötletem nekem sincs. Amúgy a 2-es voltam, és sajnos nekem is nagyon negatív tapasztalataim vannak, az emberek többsége kicsit sem nyitott az ismerkedésre, ha elsőre nem vagy álompasi. Ha meghívod őket valamire, 99%-ban kapásból hárítanak, és még esélyt sem adnak arra, hogy esetleg jobban megismerhessétek egymást.
2014. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!