Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet normális fiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális fiúkkal ismerkedni Pápán? Merre bujkálnak? (20/l)

Figyelt kérdés
Szórakozóhelyre nem szívesen mennék, ott csak a részegeskedés megy és a "kavarások" fűvel-fával. Baráti körből nem tudok ismerkedni, mert, hogy nem igazán vannak barátaim. Amúgy sem hiszem, hogy egyáltalán odajönne ha barátnővel vagyok, ilyen szempontból szerintem egyedül könnyebb ismerkedni. Neten is próbálkoztam már, de eddig a találkozáson kívül semmi nem történt. Nem volt még barátom sem. Hol érdemes ismerkedni egyedül ahol normális fiúk is vannak?
2011. jún. 2. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sátánisták nem jönnek be? Ismerek pár pápait :D
2011. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát Pápán nem tudom, mert tőlem nagyon messze van. Jársz még valami suliban vagy már doolgozol? Ha ott nem tudsz és a szórakozóhelyen nem akarsz akkor szerintem marad a net. Mint a futás, szégyen de hasznos. Megpróbálhatod társkeresőn, de inkább azt nem ajánlanám, mert sok nem normális ott is van.
2011. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem, a sátánisták nem jönnek be. :D

Járok suliba, de ott csak lányok vannak. Esetleg még a futópályán ismerkedhetek ha már szóba került.

2011. jún. 2. 16:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Kezdj el futni:)
2011. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már elkezdtem. :)
2011. jún. 2. 16:20
 6/11 anonim ***** válasza:
hopp, ott bújuk egy a bokorban
2011. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 zomgedrofl válasza:
én nem pápán lakom de én elmegyek hozzád , ha gondolod. emailben küldj képet, aztán én is neked :) nem szeretném ha arra gondolnál, hogy csak a szex miatt szeretnék találkozni. Szeretem a kalandokat. Pápa min 200 kmre van tőlem. Kocsiba ülök, legázolok Pápára, találkozom veled, elleszünk aztán ha meguntál elköszönünk és jövök haza. na ? :)
2011. jún. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
első: akkor közös ismerőseink vannak :))
2011. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kocsmába vannak!

XD

2011. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát tőlem is messze vagy, pedig ritka csajszi vagy, nem majmolod a drogos mai fiatalokat ez szimpi :)
2011. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!