Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet normális fiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális fiúkkal ismerkedni Pápán? Merre bujkálnak? (20/l)

Figyelt kérdés
Szórakozóhelyre nem szívesen mennék, ott csak a részegeskedés megy és a "kavarások" fűvel-fával. Baráti körből nem tudok ismerkedni, mert, hogy nem igazán vannak barátaim. Amúgy sem hiszem, hogy egyáltalán odajönne ha barátnővel vagyok, ilyen szempontból szerintem egyedül könnyebb ismerkedni. Neten is próbálkoztam már, de eddig a találkozáson kívül semmi nem történt. Nem volt még barátom sem. Hol érdemes ismerkedni egyedül ahol normális fiúk is vannak?
2011. jún. 2. 16:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Itt vagyok ha kellek.
2012. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!