Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A normális csajok hol bujkálnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális csajok hol bujkálnak?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy bulizni nem nagyon járnak, de ha szervezünk valami más programot, akkor sem nagyon találkozok velük. Mindenki otthon ül, vagy foglalt, vagy micsoda?

2014. márc. 12. 11:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Vagy csak egyszerüen nincsenek.
2014. márc. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Honnan tudod megítélni, hogy melyik a normális? akiket látsz, honnan veszed, hogy nem normálisak?
2014. márc. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Rékcsi ***** válasza:
Én normálisnak tartom magamat, rendesen tanulok, nem vagyok pláza cica stb. Általában koncerten lehet megtalálni vagy színházban, teázóban.
2014. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Színház, stb... diszkóban akarsz normális lányt találni? Vagy egy olyan összejövetelen, ahol mindenki iszik, és nem normális? Ott ne reméld. Általában barátnőinkkel vagyunk, intézzük a dolgainkat, pihenünk, kikapcsolódunk, jaaa, és házi munka...
2014. márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mit értesz normális alatt???
2014. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
És a normális pasik hol találhatóak meg? Mert bulizó helyen azok sincsenek. Ki kéne nevezni egy helyet, ahol a normális randizni vágyó fiatalok lődöröghetnének. Azt hiszem külföldön egyszer láttam egy ilyen teret. Körbe volt padokkal és aki odaült,arról tudták, hogy társat keres.
2014. márc. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
"Normális" lányokkal csak akkor tudsz ismerkedni ha van valami közös tevékenység. Pl. diákmunka/rendes munka, jársz egy tanfolyamra és épp egy csoportban vagytok. Máskor nem lehet velük beszélgetni. Mert ha pl. az utcán csak annyit kérdezek h tudják-e hol van mondjuk egy buszmegálló, már összesz*rják magukat (és teljesen udvarias stílusban).
2014. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem szoktam diszkóba járni, utálom az ilyen közeget, inkább a beülős helyeket kedvelem. Koncertekre szoktam járni én is egyébként, ha tehetem, de eddig nem nyert.


Normális alatt azt értem, hogy kicsit komolyabban gondolkodik a fontos dolgokról, az értékrendje megegyezik az enyémmel, ami úgy látom szöges ellentéte a mostani divatnak sajnos. Persze tudom, hogy nem túl egyértelmű, de ezt most jobban nem bontanám ki.

2014. márc. 12. 12:11
 9/21 anonim ***** válasza:

A normális csajok a szekrénybe vannak bezárva. Ide zárják be őket a nem normális csajok mikor bulizni indulnak, azért hogy ne legyen ellenfelük.

Te meg ott ülsz egy karnyújtásnyira a megoldástól és nem tudsz róla. Nem kéne mást tenned mint kinyitni a szekrényt, kivenni a csajt, felfújni és már lenne is egy normális csajod.

2014. márc. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Noydra ***** válasza:

Én akit ismerek normálist, mind foglalt.

De ezt így nem jelentem ki, hogy mindegyikük az.

2014. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!