Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A normális csajok hol bujkálnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális csajok hol bujkálnak?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy bulizni nem nagyon járnak, de ha szervezünk valami más programot, akkor sem nagyon találkozok velük. Mindenki otthon ül, vagy foglalt, vagy micsoda?

2014. márc. 12. 11:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajokat nem buliba fogod megtalálni. Max egy közös baráton, ismerősön keresztül megismersz egy ilyen lányt, vagy a suliba (osztály-, évfolyamtárs), közös szakkörön csoporttárs, stb...
2014. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
2014. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
11-es: én is ettől félek, csak hát szerintem abban egyetértünk, hogy erre annyira nem lehet alapozni. Nekem suli eleve kilőve, mérnöki karon vagyok.
2014. márc. 12. 12:45
 14/21 anonim ***** válasza:

A távoli galaxisok felfedezése elég előre haladott fejlettségi szinten áll.

Szóval van remény hogy az emberiség még rá akadjon egy olyan társadalomra ahol legalább egy van.

2014. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
én a bokor mögött láttam egyet
2014. márc. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ott vannak, ahol normális férfiak. Biztos valami fekete lyuk nyelte el a normális embereket.
2014. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mik a szempontok az értékrendnél? Hogy okos legyen, minimum diplomás? Vagy minimum heéyesen írni? Vagy szülni akarjon? Vagy tudjon társalogni?
2014. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül ezekre gondoltam, de mondjuk egy helyesírás valamennyire alap. Inkább arra, hogy hogyan vélekedik a kapcsolatokról, emberi tulajdonságokról (mint pl. hűség), legyen egyfajta erkölcsi tartása, és persze az sem árt, ha van valami jövőképe, vannak céljai. Ez alatt meg nem azt értem, hogy kapásból el kell köteleznie magát, mert én sem állok készen csak basszus...tényleg ennyire nem fontosak ezek már senkinek szinte? (Most a külsőségektől tekintsünk el.)
2014. márc. 12. 14:58
 19/21 anonim ***** válasza:
7. Utolsó mondat :D Ez így van.
2014. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Ha neked ezek a normális dolgok: okos, kedves, tud viselkedni, értelmes, sportos, humoros, lehet vele beszélgetni..., akkor tudom:)

Színházba sokat járnak, vagy edzésekre, tánc, mozi...Ne a Plázába keresd őket! :D

2014. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!