Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit akarhat?

Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés

A lényeggel kezde!

Apám egyik munkatársnője elkezdett úgy érdeklődni utánam, kérdezősködni utánam, apám képet is mutatott rólam neki és mindig úgy jött haza, hogy a munkatársnője rólam kérdezősködött sokat és, hogy milyen helyes vagyok azt mondta. Majd apám egyszer bemutatott neki mikor jött haza a munkából, elég sokat beszélgettünk, nagyon elvoltunk, jó fej. :)

Utána másnap bejelölt facebookon én elfogadtam. Elég sokat chat-eltünk face-en, szinte minden nap több órákat és közbe apám azt mondogadta, hogy a munkatársnője azt mondogatja, hogy milyen jó fej, okos gyerek vagyok. :D

Egyszer csak azt írja, hogy nincs-e kedvem vele dumálgatni, elmehetnénk fagyizni a hétvégén stb... :)

Itt egy kicsit furcsáltam már a dolgot, de belementem. Múlthét szombatot együtt töltöttük, nagyon jól elvoltunk. Majd egyszer csak megkérdezte, hogy megölelhet-e. Én ennek nem láttam akadályát. Majd még dumálgattunk és egyszer csak volt egy olyan érzésem, hogy meg kell csókolnok. Meg is tettem és az az érdekes, hogy viszonozzta, nem lökött el stb... Ezek után én nagyon megilyedtem, hogy mit tettem és leléptem. Ő nem szólt semmit csak elköszönt, így azt gondoltam, hogy nem bánja hogy elmegyek. Viszont másnap úgy írt mint ha semmi sem történt volna. Már megint majdnem egy hete chat-elünk mint azelőtt. Semmit nem változott. Szerintetek mit akarhat tőlem? Lehet belőle valami? Eléggé megkedveltem! Viszont azt nem értem mit akarhatna tőlem. Apám szerintetek milyen néven venné ezt? Apám hülyeségből szokta mondogatni, hogy szedjem fel és én leszek az ász a korosztályomban, de ezzel csak viccelődik. Szerintetek mondjam el apámnak?

Én 16/F

Ő 22/L



2014. szept. 19. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Apád szervezte be neked mert szerinte nyomi vagy felszedni egy nőt.
2014. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csabika1971 ***** válasza:

Világos hogy mit akar, azt.

Én a helyedben nem utasítanám el, főleg ha tetszik. Csak tanulhatsz tőle.

2014. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1#!

Értelmes kommenteket kérek!

2014. szept. 19. 14:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor tegyük fel, hogy szexet akar, de miért tőlem? Azon is gondolkoztam, hogy lehet csak húzza az agyam és nem akart megbántani mikor megcsókóltam.
2014. szept. 19. 14:55
 5/6 csabika1971 ***** válasza:

Ezt nem hinném, vannak akik a fiatalabb fiúkra buknak. Próbálkozz be nála mit veszíthetsz?

Ha hagyta, hogy megcsókold nem hiszem csak játszana veled.

2014. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Add meg az elérhetőségét, s a többit bízd rám:)
2014. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!