Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akarhat a továbbiakban?

Mit akarhat a továbbiakban?

Figyelt kérdés

A napokban találkoztam, vagyis inkább randevúztam egy sráccal (ő 22 éves, én 21). FB-n ismerkedtünk meg, illetve ő írt rám a közös érdeklődési körünk miatt, aminek központjában egy számítógépes játék áll. Nagyon jókat beszélgettünk, játszottunk, míg 2-3 hét után el nem eljutottunk odáig, hogy elhívott egy találkozóra.

Ott is minden szépen alakult, moziztunk, ittunk, jókat dumáltunk mindenféléről. Már neten is, de itt is nyilvánvaló volt, hogy milyen jól megértjük egymást, illetve hogy mennyi a közös dolog bennünk. Néha-néha utalgatott a jövőre is, például hogy majd elmehetnék vele a legközelebbi fesztiválra, ami ott lesz a környékükön.

Az este folyamán nem is nagyon néztük, hogy hogy vannak még járatai (másik városban lakik sajnos), ha vannak egyáltalán, így felajánlottam neki, hogy nálunk nyugodtan aludhat, ha szeretne. Nem volt bennem hátsó szándék (meg hát még is csak én vagyok a nő :D), meg ő is mondta, hogy akár ki is vehet egy szobát valahol, de nem szerettem volna, hogy még erre is költsön, így maradtunk az előbbi elképzelésnél.

Mindketten eléggé be voltunk csiccsentve, ám ennek ellenére nem közeledett hozzám "úgy", egész egyszerűen csak összebújva aludtunk, ha pedig éppen ébren voltunk, egymást "szeretgettük" úgymond. :D Persze itt sem kell rosszra gondolni, csak egymás hátának simogatása, meg hasonlók voltak, semmi több.

Viszont lényeg a lényeg, másnap, mikor elbúcsúztunk egymástól, érdeklődött a hetem felől, hogy van-e már tervem a későbbiekben, meg hogy még a mai nap folyamán elérhető leszek-e, satöbbi. Végül pedig megcsókolt. De nem ilyen kis szájrapuszi volt, ha nem igazi, szenvedélyes csók.

Azóta eltelt egy nap, ugyan olyan velem, mint a találkozásunk előtt. És, hogy akkor mi is a kérdés? Nos, nem tudom eldönteni, hogy most akkor hányadán is állunk. Mert nem jelentettük ki nyíltan, hogy akkor most együtt vagyunk-e, vagy sem, illetve azóta a legközelebbi találkozóról sem esett konkrétan szó. Csak annyi volt, hogy mivel van egy kis problémám a gépemmel, ő azt majd meg tudja nekem csinálni. Szóval ez azt jelenti, hogy valamikor találkozunk is kéne...

Lehet, hogy én vagyok az, aki sietteti a dolgokat, de mentségemre legyen mondva, sokszor csalódtam, és nem szeretnék hasonlóképp járni, pláne most, mikor egy ilyen sráccal hozott össze az élet.

Azonban ha nem gondolná komolyan, nem hiszem, hogy megcsókolt volna a találkozó végén.

Szerintetek? :/



2014. szept. 17. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kifogtál egy rendes pasit! Legalább neked összejön ... :)
2014. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Arról van szó, hogy félénk, tapasztalatlan. Nem kérdés, hogy hányadán álltok, odáig van érted, csak nem tudja, mit kezdjen ezzel. Segíts neki, bátorítsd, kisebb dolgokban legyél te is kezdeményező!!!
2014. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

És még sokan azt állítják, hogy a World of Warcraft csak elveszi az ember életét :D

Itt egy ellenpélda, gratulálok hozzá, sok boldogságot.

2014. szept. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Becsüld meg! Találtál egy helyes pasit aki tetszik is neked, te is tetszel neki és még jól meg is vagytok! Hát igen, mi WoW-osok ilyen helyes srácok vagyunk :)
2014. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Azt nem tudom, mennyire tapasztalatlan, egy kapcsolatáról tudok, ami 3 évig tartott. Hogy volt-e más, passz. De nem is számít. :)

Egyébként nem Wow-ozunk, ez egy másik játék. :D

2014. szept. 17. 12:05
 6/12 >_< válasza:
Biztosan komolyan gondolja. Az alapján amit írtál nem túl magabiztos, szerintem ez ellen tehetnél úgy, hogy néha te is kezdeményezel, legyen szó akár a következő találkozó szervezéséről, vagy egy csókról.
2014. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem! Akkor majd én kezdek el puhatolózni az új találka ügyében. Köszönöm a választ! :)
2014. szept. 17. 15:02
 8/12 A kérdező kommentje:

Beszéltem ma vele erről az egészről, és nem szeretne távkapcsolatot, mert a legutóbbinak is rossz lett a vége...

Ennyit rólam és a szerencsémről. :)

2014. szept. 18. 20:05
 9/12 >_< válasza:

Pedig nem szabad a korábbi kapcsolatokból kiindulni egy újnál. Az alapján amit írtál én azt hittem hogy minden jó lesz, jól elvoltatok ketten, van közös érdeklődési kör.

Sajnálom :/

2014. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én komolyan nem értem... Mindenesetre elmondtam neki a véleményemet erről a dologról, és hagyom egy kicsit, hadd érlelődjön benne.

Ha annyira nem akart komoly kapcsolatot, azt jelezhette volna akár a találkozásunk előtt is. Vagy közvetlen utána.

2014. szept. 18. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!