Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti milyen leszólítást...

Lányok! Ti milyen leszólítást vennétek még tűrhetőnek buszon vagy más tömegközlekedési eszközön?

Figyelt kérdés
19/f
2014. szept. 18. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Sz*pj le szépségem 76/L
2014. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 xD


Semmilyent, nem szeretem, ha zargatnak, szeretem, hallgatni a zenét, bár ritkán utazom tömegközlekedéssel. Általában autóval közlekedünk a Párommal.

2014. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Inkább hagyjanak békén. Érted, az ember haza szeretne jutni nyugisan, mindenkinek már a töke tele van nap végére. Nincs ereje sokaknak még bájcsevegni.
2014. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen ami normális stílusban történik és nem illetlen, tolakodó. Történt ugyanis a minap hogy egy srác levakarhatatlanul nyomult, és nem értette meg hogy nem kenyerem az alpári stílusa. Szóval kulturált módon és nem túl tolakodóan közelíts. Eddig 2 srácot küldtem el a fenébe keményen, mindketten buszon és kegyetlenül alpári stílusban próbálkoztak, amire sosem voltam vevő. Nem vagyok rá büszke, hogy úgy beszéltem velük, ahogy, de csak akkor értették meg, hogy hagyjanak békén, ha lementem a szintjükre és úgy magyaráztam el.


Máskülönben ha normálisan jönnek oda, szívesen beszélgetek egy ápolt külsejű illetővel. ;)


23N

2014. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha kedvesen jön oda és nem olyan tekintettel meg stílussal hogy az értékeimet és a szerveimet féltsem, akkor már jó. Az alpári, lenéző, bunkó stílus tényleg kerülendő, és valami humoros, vicces nyitás szerintem a legtöbbeknél jobban bejön mint a béna csajozós dumák például. A lényeg hogy végy bátorságot, menj oda, nem baj ha kicsit zavarban vagy mert az aranyos.


Ja, és ha lehet kerüld a Bocsi, zavarhatlak kicsit? kezdetű szöveget mert még azt hiszik kéregetsz vagy gyűjtesz vagy fene tudja és rávágják rögtön, hogy NEM reflexből. Sok sikert, aztán ha kikerekedik valami aranyos történés mesélj! :) 18L

2014. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a csajnak be van dugva a füles akkor szinte biztos hogy nem vevő az ilyesmire. Én is többek közt ezért is hordom. A többségnél ez szimpla védekezés (ne tudd meg milyen alpári stílusban adják elő magukat egyesek) nálam nem, én egész egyszerűen mogorva vagyok. Már az is megtépázza az idegeim hogy tömegközlekedésben a személyes terem sérül hátha még egy idegen elkezdi előadni a dolgait...szóval ha valaki úgy néz rád mint aki azt mérlegeli honnan kezdjen nyúzni ahhoz ne menj oda. Aki szemkontaktust teremt mosolyog vagy figyel annál talán érdemes próbálkozni.
2014. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok. Szoktam beszélgetni a buszokon. Néhány tipp ezzel kapcsolatban. Már az elején szólítsd meg, mikor leülsz mellé, pl kértezd meg meddig megy és ha te mész tovább, akkor mondd neki h az ablak mellé ülnél, mert akk nem kell kiengedned. Vagy bármi más apróság, csak az a lényeg h megtörd a csendet.

Ha nem az elején kezdessz vele cseverészni, hülyén veszi ki magát, h 20 perc után mindassz neki vmit.

De igazából ha szimpatikus vagy valakinek mind1 mit mondassz neki, pozitívan fogja fogadni, ha nem vagy az akk bármilyen frappáns lehetsz, úgyis azt fogja várni h mikor szállsz már le.

Én am félénk vagyok, sokszor míg az elején, agyaltam h mit is mondhatnék... erre a lányok törték meg a csendet.

Mindíg kedves légy és észleld ja mem vevők rád és akk hagyd őket.

Sok sikert :)

2014. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!