Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tennétek ilyen kényelmetle...

Mit tennétek ilyen kényelmetlen helyzetben?

Figyelt kérdés
Elkezdtem ismerkedni egy lánnyal, aki nagyon szimpatikus nekem, és lehetséges, hogy akár egy komolyabb kapcsolat is kialakulhat köztünk. A kis bibi csak annyi, hogy egy kisvárosban laknak exemmel, akivel éveket töltöttem együtt, és most nem igazán jó a viszony köztünk... Elég kicsi város, szóval elég nagy rá az esély, hogy összefutok vele... Nem tudom, hogy mit kellene tennem, elég tanácstalan vagyok... Nektek mi a véleményetek?
2014. szept. 9. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Most ha ennyitől visszavonulót fújsz, én bes*arok.
2014. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
légy őszinte az új barátnődhöz és már nem is lesz gond az exel
2014. szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem fújok visszavonulót, csak nem akarom, hogy esetleg bármilyen balhé legyen... Igazából már annyira nem jó a viszony exem szüleivel sem, és nem tudom mit szólnának, hogy 4 év után egy másik lánnyal bukkanok ott fel...
2014. szept. 9. 10:16
 4/9 anonim ***** válasza:
En is utalom az ilyen exszel kapcsolatos kellemetlen helyzeteket. Belemennek az uj kapcsolatba, de azert probalnam az exet kerulni asszem.
2014. szept. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Miért érdekel az téged, hogy akár az exed, vagy az ő szülei mit gondolnak? Sz..rd le, annak a kapcsolatnak vége, új életet kezdtetek, ennyi. Lépj túl rajta, törődj a mostanival. És ha meglátnak egy másik lánnyal?? Akkor mi van? Nem fogadtál cölibátust, miután szakítottatok.
2014. szept. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze, ha úgy alakul én is kerülni szeretném, de az ilyet nehéz kivédeni, ha pl valahol felbukkan...
2014. szept. 9. 10:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyeld, az exed szüleinek semmi közük ahhoz, h te éppen kivel vagy együtt. Nem a szüleid ők, h megmondják, h mit tegyél, csak anyós, após jelöltek VOLTAK! SENKINEK abból a családból nem tartozol elszámolással, úgyhogy valójában nem is értem a kérdést. Persze, kellemetlen összefutni az exel, de ez amolyan természet rendje.
2014. szept. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
No és akkor mi van, ha felbukkan valahol? Nem hinném, hogy elkezdene mondjuk az áruház közepén óbégatni, hogy jaj te mit keresel itt egy másik lánnyal. 4 év után meg aztán főleg nem kellene aggódnod. Pont lekakálja mind a volt barátnőd, mind a szülei, hogy te kivel sétálgatsz ott...kicsit túl fontosnak érzed magad, az az érzésem :D
2014. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azért mert 4 év után meg szakadt egy kapcsolatod attól még nem kell papi zárdába vonulnod ! exet nagy ívben potty!
2014. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!