Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom mit tegyek ilyen...

Nem tudom mit tegyek ilyen helyzetben! Tanács?

Figyelt kérdés

A barátnőm útján megismerkedtem egy fiúval. Azóta már több mint egy hete beszélgetünk, legtöbbször órákat esténként, de van úgy hogy csak fél-egy órat. Általában én írok neki. Már elég sok dologról, a zenétől kezdve a magassarkúkig(szószerint;) ).

Fb-n szoktunk irogatni, és meg is beszéltük hogy egy nemsokára esedékes suliprogramon találkozunk, és csak utána jelöljük be egymást, ha már találkoztunk.

Nagyjából ez a sztori.

Most jön a kérdés.

Nekem eléggé szimpatikus, és el tudnék képzelni vele egy kapcsolatot(remélem értitek). El sem tudom képzelni hogy ő mit érezhet. Segítséget szeretnék kérni, mit kellene tennem, hogy esetleg "több" is legyen?

Köszönöm a válaszokat! Ha valami nem tiszta kérdezzetek, szívesen válaszolok! ;)



2014. szept. 1. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha minden szakad egy sz*pásra mindig nyerő vagy nála!
2014. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zsömii válasza:

Szerintem ha azt látod,hogy ő is szimpatizál veled akkor mondjuk megkérhetnéd ezt a közös barátotokat,hogy csináljatok valami programot többesben. Minél több időt vagytok együtt, többet beszélgettek (személyesen) annál nagyobb rá az esély,hogy kialakul valami. :) Aztán ha pl. beszélgettek filmekről mondhatod neki,h a moziban játszanak valamit és megnézhetnétek ha van kedve.

Vannak erre praktikák :D Utána megmondhatod neki,hogy te örülnél ha több lenne köztetek főleg ha úgy érzed ő is így gondolja.

2014. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő annyira nem ismeri azt a barátnőmet, csak egy táborban voltak nyaralni.
2014. szept. 1. 15:49
 4/5 anonim válasza:

ha jól nézel ki nem nagyon kell aggódnod. ez most lehet h bunkón hangzik de így van igazából, mert senki sem szereti a tepsiseggű bányarémeket.

sokszor mondják h " a külső nem számít", pedig de! amúgy lehetsz kedves de érted. Nem mondom h a személyiség nem játszik, mert van egy oszt.társam aki csinos, de idegesítő ezért senki sem szereti (max. barátilag)

am van akik a konzervatívra bukik, más a "tinip_csa plázacicákra", a kockákra stb.

ha bejön neked mondd meg neki vagy célozz rá finoman, és várd meg mit reagál:)

2014. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem akarok en se bekepzeltnek tunni, de nem nézek ki rosszul

a szemelyisegemrol nem tudok nyilatkozni

2014. szept. 1. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!