Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismamik! Nektek is...

29 hetes kismamik! Nektek is kényelmetlen minden helyzetben lenni, feküdni, ülni?

Figyelt kérdés

Nekem szinte a menés is olyan kényelmetlen,mert olyankor az egész hasam aljába szúr,nyilal.A felkelés ülő vagy fekvő helyzetből ,na az meg katasztrófális,jobbról,balról nyilal,szúr,az első lépések szinte fájnak.

Nagy hasam van már most!

Ezek normális dolgok,vagy más problémám lehet?

Első kisbabámat várom.


2009. jún. 25. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez minde normális,én is úgy vagyok vele mint te.31hetes kismama

2009. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, én 30 hetes első babás vagyok, és már jó ideje nagyon fáj a hátam és kb úgy érzem magam mint egy öregasszony amikor kanapéból vagy ágyról kelek fel. Útóbbi pár napban az ülés is elkezdett kényelmetlen lenni mert mintha összepréselödne a hasam. A manés nem fáj végülis, csak kifáradok nap végére. Nekem szerintem átlagos hasam van, és átlagos alkatom és mégis.

Hát ez van :)

2009. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hajaj.detto igy vagyok én is.egyenesen katasztrofális ha fel kell kelnem az ágybol,székból és el kell indulni,nekiáll fájni a hasam,és mintha egy tonna lenne,-ugymond be kell járatni magam és akkor már egy kicsit jobb.pedig pár hete még vigan sétálgattam sokat,de ma már nem megy.31+5 hetes km
2009. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A múlthéten még én is sétálgattam,de mostanra már 5 perces útra sem merek elindulni gyalog,annyira kifáradok és szúr,ráadásul vizesedek is.már a vezetés is kényelmetlen kezd lenni.fürdés közben az ülésről ne is beszéljünk,a hátam az majd be akar szakadni,alig várom,hogy kész legyek!ráadásul az aranyerem is lejött.Eddig szinte felsem fogtam,hogy terhes vagyok,még 28 hetesen sem,csak látszódott a hasam,hogy nő,és ennyi,semmi rosszullét,most meg egyik napról a másikra minden rossz.
2009. jún. 25. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!