Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Másnál is igy történt, ez a...

Másnál is igy történt, ez a "normális" újabban vagy én rontok el valamit?

Figyelt kérdés

Napokban volt egy randi szerűségem, elmentünk a fiúval moziba (én 19, ő 24). Minden rendben volt, a film után beültünk a parkba, de már akkor furcsán állt hozzám, puszilgatott, később megcsókolt. Nem is lenne ezzel semmi baj, de utána nem kérdezett semmit hogy "leszel-e a barátnőm" vagy hasonló. Másfél éve ismerjük egymást kb. Kétlem hogy nem akar többet, mert még akar találkozni. De igy meg úgy érzem magam mint egy könnyűvérű... Most akkor vagy járok valakivel, vagy ennyi erővel mindenkivel smárolhatnék...


Másnál hogy volt ez ?

Miért lusták a férfiak megkérdezni ezt?

Megjegyzem, másodjára járok igy.


2014. szept. 6. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Könnyűvérű... attól, hogy kimutatod az érdeklődésedet nyíltan... aha. Nekem inkább ilyen kis... ilyen kis ostobának tűnsz. Meg különben is, miért nem kérdezel rá, ha érdekel?
2014. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
határozatlan or félős or szégyenlős or lusta or nemtudom milyen emberekkel volt dolgod :)
2014. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Általában nem szokták az ilyesmit konkrétan megbeszélni az emberek. Magától, természetesen alakulnak a dolgok és mindkét fél érzi, hogy mikortól tartoznak össze. Nem pedig megbeszélik pénteken hat órakor, hogy na mostantól mi járunk.
2014. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért baj az ha tudni szeretném hogy mik a szándékai?
2014. szept. 6. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:

hármas szerintem nincs igazad, jobb ezt tisztázni.

lehet hogy még nem gondolja úgy hogy ez már kapcsolat. előbb még randizgatni akar veled. szerintem felhozhatod te is a témát

2014. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!