Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is történt már ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is történt már ilyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

már egy éve, hogy egy fiú nagyon tetszik és év közben párszor rosszul lettem.Amikor megláttam pánikszerűség tört rám.Elmentem mosdóba és nem kaptam levegőt, csak sírni tudtam, szédültem.Nagyon megijedtem, mert tényleg elég durva volt.Persze ez nem olyan volt, hogy bármikor ha megláttam ez volt.Összesen 2x történt meg amikor a kiderült a fiúról, hogy hazudott nekem.Kérdezném, hogy ez mással is megtörtént már?normális dolog ez?...eddig még nem történt ilyen egyáltalán amiatt volt?

köszönöm a válaszokat:)



2014. jún. 25. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
hát annó én is megszédültem, pulzusom meggyorsult, ideges lettem mikor megláttam. 16 éves voltam és fülig szerelmes! de nekünk jo irányba fordult a dolog. együtt vagyunk 4,5 éve
2014. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én hét éve szakítottam első barátnőmmel elég durca körülmények között. Azóta is felgyorsul a szívverésem, ha meglátom az utcán párévente :D

24/F

2014. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

és 1# nagyon örülök a boldogságodnak azért jó ilyet hallani!!:)

2014. jún. 26. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!