Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha titeket a buszon...

Lányok, ha titeket a buszon leszólítana egy srác, aki választékosan beszél, és kedves, akkor megadnátok neki a számotokat?

Figyelt kérdés

2014. szept. 6. 01:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

Ezek fontos tulajdonságok, de egészen addig, amíg kihagyod a külsőt, addig a válasz nem.

Lehet gyengéden törődő és a világ legviccesebb atomfizikusa, ha nem jön be külsőre egy nőnek, az nem fog ismerkedni vele.


Kivétel erősítheti a szabályt (például önbizalom hiányos vagy kizárólag anyagiakban érdekelt nő), de ez nagyon ritka.


26/F

2014. szept. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23%
ha nagyon tetszik igen, de amúgy meg nem. egyszer már megadtam, mert elsőre nem látszott gáznak a pasi
2014. szept. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Igazából Kérdező,manapság már sehol nem veszik jó néven,ha odamész hozzájuk.Szóval felesleges itt ez a szájtépés,ha nem "helyesnek" születtél,akkor szinte 0 az esélyed a csajoknál...
2014. szept. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, utolsótól kérdezném, ha azt nem veszik jó néven, akkor mit vesznek?

Amúgy nem vagyok egy quasimodo, magas átlag testsúly, nem akarok nagyképű lenni, de az arcom szerintem rendben van.

2014. szept. 6. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!