Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha titeket a buszon...

Lányok, ha titeket a buszon leszólítana egy srác, aki választékosan beszél, és kedves, akkor megadnátok neki a számotokat?

Figyelt kérdés

2014. szept. 6. 01:05
1 2
 1/14 anonim válasza:
nem hiszem
2014. szept. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem
2014. szept. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem hiszem. Ahhoz nagyon le kell vennie a lábamról mondjuk a humorával és külsőre is tetszenie kell, hogy megadjam. A választékos beszéd és a kedvesség kevés ehhez..ráadásul néha a választékos beszéd kifejezetten idegesít, mert sokan erőltetik és totál tudálékosnak tűnnek tőle..
2014. szept. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De akkor egy lánnyal hogyan ismerkedjek meg, akit buszon néha látok, és nagyon tetszik?
2014. szept. 6. 01:35
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem imponál a választékos beszéd(az ember ezt nem tudja erőltetni, ha van szókincse akkor használja, ennyi), viszont csak úgy nem adnám oda a számomat, más lenne a helyzet, ha előtte párszor dumálnánk.

Dolog amit sose tegyél(tegyetek): ha láttok egy lányt ne nyomozzátok ki a nevét és ne írjatok rá a facebookon, hogy "szia, egy buszon szoktunk utazni, nincs kedved ismerkedni", ugyan is nem sok jót érhet el vele az ember.

2014. szept. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
a buszmegálló előtt megállsz kocsival,kiszállsz és mondod neki-Szia!te nem is tudtad,hogy ez a járat ma nem üzemel?engem küldött a bkv,hogy elvigyelek:)
2014. szept. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%

Az volt a kérdés, hogy megadnám-e a számom, válaszoltam, hogy nem, miért kell lepontozni? -_-


Egyébként, hogy a kérdésre válaszoljak: ha sokszor látod a buszon, akkor többször odamehetsz hozzá beszélgetni, köszönni, kérdezni vmit stb. Így valamennyire "ismerni" fog legalább..de egy egy rövid pár mondatos beszélgetés után én tuti nem adnám meg a számom.

2014. szept. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
5-ös: dehogynem tudja:) egyik ismerősöm pl. ha evett valami jót, nem azt mondta, hogy finom, hanem, hogy igen kiváló az ízvilága. Totál fura volt a szájából és olyan..erőltetett, nem tudom máshogy mondani. Egy normál beszélgetésben nem fogalmaz így az ember.
2014. szept. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
A cifrázás, túlzás nem egyenlő a választékos szóhasználattal...
2014. szept. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%

#8


Mi olyan furcsa ezen? Biztos sok főzőműsort nézett az alak, vagy csak simán szeret választékosan fogalmazni. Anyám és a barátja is szoktak így beszélni. Attól még mert a te ismerőseid prolik, máshol ez nem valami extrém dolog, a választékos beszéd.

2014. szept. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!