Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszek neki vagy miért néz?

Tetszek neki vagy miért néz?

Figyelt kérdés
Tegnap suliban megismertem egy srácot. Azóta folyton néz és mosolyog rám. Ma suli után odajött és megkérdezte hogy, hogy vagyok. Utána végig én kérdeztem ő válaszolt. Aztán ki fogytam a kérdésekből :). Ő meg végig amég együtt mentünk nézet és mosolygott amikor oda néztem elkapta a fejét. Most akkor tetszek neki? És miért jön oda beszélgetni ha megsem szólal csak ha kérdezem?

2014. szept. 5. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, azért néz mert tök ronda vagy. Most komolyan... oké, hogy fiatal vagy, de nem teljesen egyértelmű?
2014. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De eléggé az. De most mit csináljak? Egy lány nem hívhat el egy fiút randizni, ő meg nem mond semmit.
2014. szept. 5. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Adj neki egyértelmű jeleket, hogy tetszik neked. Mást nem nagyon tehetsz szerintem.
2014. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó. De miket? Beszélgetek vele, mosolygok stb.
2014. szept. 5. 20:46
 5/5 anonim válasza:

Egyértelmű jel,ha mondjuk megfogod a kezét,de elég ha csak éppen megérinted

Mellesleg ne mondd ki konkrétan,hogy menjetek el randira,csak tegyél valami célzást,hogy jó lenne valamikor összefutni valahol. Remélem segítettem:)

2014. szept. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!