Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk segitenetek?

Fiuk segitenetek?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki tetszik. Mar volt korabban olyan alkalom hogy beprobalkoztam 1-2 sracnal de nem jott ossze. Amiatt is lehetett hogy gyorsan akartam. De ezt most nem szeretnem elkapkodni. Jo lenne ha sikerulne nekem bevagodni nala elsore. Nem volt meg baratom, 17 vagyok. A srac velem egy evfolyamban van. Fiuk, szerintetek mit csinaljak?

2014. szept. 5. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, nem könnyű a helyzet, hogyha nem ismeritek egymást. Ha van hozzá bátorságod, akkor egy megfelelő időben menj oda hozzá, szólítsd meg valahogyan.
2014. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 trinityforce válasza:
Szemezz vele hosszabb ideig, és közben mosolyogj, ha nem töketlen, akkor leesik neki, mit akarsz. Ha nő lennék, akkor biztosan nem nyitnék konkrétan, csak jeleket küldenék.
2014. szept. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a fiúk szeretik, ha a lány kezdeményez viszont ha ezt a haverok megtudják akkor aztán szét basztatják, szóval provokáld ki belőle a kezdeményezést :D 22/f
2014. szept. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!