Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nemsokára lesz a szalagavató...

Nemsokára lesz a szalagavató bálunk. Még nem tudom, hogy mi hogy lesz de már előre félek. Ti hogy oldanátok. Meg?

Figyelt kérdés
Fiú osztályba járok és bemtudok keringozni. De az még haggyján mivel nincs egy lány ismerősöm se akit elhívnék. Mi a megoldás 18/f?
2014. szept. 3. 19:45
 1/5 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Első szimpatikus csaj az utcán! :D
2014. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha mar itt tartunk. En szalagtuzo vagyok, milyen ruhaba kell majd lennem?
2014. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam, 30 fős fiú osztály, 0 lány. Volt, akinek ofő keresett lányokat más osztályokból, én személy szerint odamentem egy szimpatikus csajhoz a folyosón, akivel előtte életemben nem beszéltem, leszólítottam, felvázoltam neki a szitut és azt mondta, hogy oké, táncol velem. Vagy két napig nem akartam elhinni, hogy tényleg eljött :DD
2014. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nálunk nem volt külön osztálykeringő,hanem mindegyikből kiválasztottak két párt(legnépszerűbb,leghelyesebb lány/fiú)és azok táncoltak.Persze volt közös tánc osztályon belül is,de én megmondtam,hogy nem fogok és kész.
2014. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 12.-es vagyok,és lányos osztályba járok,mg van egy évem keringőig,de előre félek mi lesz,szóval átérzem a helyzeted.Ha budapesti vagy,és tényleg senki mást nem találsz,akkor megbeszélhetjük,hogy esetleg táncolok veled,vagy megpróbálok keríteni valakit,aki táncolna veled,mert tömött az én órarendem is :)

Bár én se tudok táncolni,meg semmi hasonlót :D

17/l

2014. szept. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!