Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit gondoltok erről?...

Lányok, mit gondoltok erről? Szalagavató (többi lent)

Figyelt kérdés

Szalagavató bálon táncolok egy lánnyal, akit eléggé "kedvelek", mondhatjuk, hogy tetszik és gondolkodom rajta, hogy a normál szegfű mellett adok még neki egy szál rózsát. Csak nem tudom milyen színű legyen. A vörös rózsa feltétlenül a szerelem jelét jelenti nálatok? Ti mit gondolnátok, ha ilyet kapnátok? A fehér pld mit tükrözne? Mert ezzel nem vagyok tisztában.

Érett, normális lányok válaszát megköszönném, 16+, trollok kíméljenek kérem.

F18



2014. febr. 5. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan bonyolult a google?

[link]

2014. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ha nem is a szerelem,de biztos egyből az ugrana be nekem,h biztosan akarsz tőlem valamit :) szerintem egy száll fehér rózsát adj neki,mondjuk én nekem arról a barátság ugrik be :) 17L
2014. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, melyik színű rózsa mit jelent. Ha vöröset kapnék, azt gondolnám biztos, hogy szép virág, kár, hogy pár nap múlva kuka. Ha fehéret, sárgát, neonzöldet, akkor is.
2014. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A vörös a szerelem jelképe :)

(Btw. Ha egy lány a virág láttán a kukára gondol, akkor egy kisbaba láttán, koporsóra? Micsoda élet felfogás :DD)

2014. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Babákat nem bírom, de nem gondolok róluk koporsóra. A virág viszont gyakorlatilag halott attól a pillanattól kezdve, hogy levágják.
2014. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
feltételezem, hogy vega is vagy egyben akkor :D
2014. febr. 6. 19:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért lennék...?
2014. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!