Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Szalagavató táncpróbán...

Lányok! Szalagavató táncpróbánál mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Megkért egy lány, hogy táncoljak vele, és én igen mondtam neki.

Nem vagyok egy nagy táncos nincs mozgáskoordinációm, de sokat fogom gyakorolni...

Fiúként melyek azok a dolgok amire nagyon figyeljek?


2013. okt. 6. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom: NE LÉPJ A RUHÁJÁRA!! Az életeddel fizethetsz érte :D
2013. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne lépj rá.. Se ruhájára, se a lábára, főleg ne a nyakára..(elesik de te táncolsz tovább :DD)

Ha nem lépsz rá akkor már jó :D

2013. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt biztos megtépne az össze csajszi. :D
2013. okt. 6. 15:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézz végig e szemébe, olykor mosolyogj is rá, és figyelj a tánclépéseit. Próbálj meg úgy táncolni, ha ő. Ha így teszed, meg fogok magadnak nyerni. :)
2013. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sinead ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet, de itt én kértem meg a lányt. Amikor eszembe jut a szalagavató, csak arra tudok gondolni hogy én leszek az a pancser aki elesik, összeakad a lába, vagy elfelejti hogy most mi is a helyzet :D. A próbák két hét múlva kezdődnek, és februárban lesz élesben. 10 alkalmas oktatás lesz(10*1.5 óra), talán elég lesz :D

17f

2013. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából MINDENRE :D Ha elbsztad legfeljebb afteron leiszod magad.

Ha nem, akkor afteron leiszod magad... :D

Persze, amúgy hangolódjatok egymásra, figyeljetek egymás lelki energiájára. Vagy az oktatóra... o.O

2013. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!