Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Illendő egy lánynak szalagavat...

Illendő egy lánynak szalagavató tánc előtt virágot adni?

Figyelt kérdés

Vörös rózsára gondoltam, mert szereti azt...

Az érzéseim iránta, hát kedvelem eléggé őt, ha közelébe érek és nem vagyok megfelelő laza hülye hangulatomba kegyetlenül elkezd kalapálni a szívem, járkál a fejemben szorgosan....

Ő erről persze nem tud, nyúl vagyok azaz igazság

Mi járhat majd a fejében ha én vörös rózsát adok neki a sz.avató előtt? Valahogy sosem látok bele a lányok fejébe tökéletesen... ...válaszokért előre is köszönet :)



2013. jún. 29. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez aranyos, de inkább utána add oda, mert ha esetleg nem olyan lesz a reakciója mint amire számítasz, akkor elronthatjátok az egész táncot. Miután túl vagytok a szereplésen hívd el egy nyugisabb helyre és ott add neki. Az sokkal romantikusabb :)
2013. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez igaz, ennyiből tényleg jó lenne utána átadni...

...csak hát félre hívni nyugisabb helyre, ahova nagy valószínűséggel megyünk ott ilyen kis zug nem lesz... xD, tavaly mi szerveztük ott a végzősöknek, és annyian voltak..., az volt az embernek az érzése h osztódással szaporodnak... ..vagy csak kicsi volt a hely..., szalagavató előtt meg még nem lennének ennyien... ...csakhát ugye sok pletykapáva is az osztálytagja, de ha én még le is tojom őket, ő nem hiszem h figyelmen kívül tudná ennyire hagyni őket, és akkor jönne pletyka stb.. ..de am köszönöm a választ.. :), csakhát azért is gondoltam virágra mert ha jól tudom a lányok tudnak örülni az efféle kis gesztusoknak kis apróságoknak...

2013. jún. 29. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!