Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ciki ha fiú létemre szégyen...

Az ciki ha fiú létemre szégyenlős vagyok meg zavarban vagyok néha ha beszélgetnem kell egy szép csajjal? Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
De egyébként nem félek tőlük, már sok barátnőm volt talán a kelleténél is több de ez valahogy mégis bennem van.
2014. szept. 2. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy te legalább tudsz beszélgetni szép csajjal. Látod én nem lennék szégyenlős, mégsem találkozok jó csajjak, és azok sem szólítanak meg, akikkel találkozom. Ez van. Neked ezért nem jó, nekem meg azért. Fogadd el így magad.
2014. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Sok mimóza fiú zavarba tud esni egy csinos kis hölgyeménytől:) én is ilyen volnék, de kerülöm az ilyen szituációkat.
2014. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 vörös98 válasza:

figyi, én lány vagyok. szerintem (és szerintem még sok kortárs gondolja), hogy ez CUKI, NEM CIKI!

Meg imponáló is, hogy zavarban vagy, mert az azt jelenti, hogy hatással vagyunk rátok.

Az a ciki, mikor mindketten tök kussba vagytok, utána meg leléptek két különböző irányba, és ostorozzátok magatokat, hogy jaj de hülye vagyok. ...

2014. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!