Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek metrón utazni, mert ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek metrón utazni, mert ha felszállna vmelyik exem tudom, h tökre elvörösödnék és az ciki lenne. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akarok velük találkozni, pedig normális kapcsolatok voltak rendes lezárással. Más nincs így ezzel? Eleve vörösödős vagyok és ez megkeseríti az életem. Hogyan tudnám legyőzni ezt? Elvileg szép, vékony, jól öltözködő csaj vagyok, mégis olyan nagy csalódások voltak nekem a kapcsolataim h az önértékelésemnek annyi.Nagyon nyomaszt ez. Más is így van ezzel? Mit tezs ellene?
2010. júl. 4. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ellenőrök a csávóid?
2010. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem,de pestiek..tudom, h szánalmasan hangzik, de nagyon rossz érzés...
2010. júl. 4. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne utazz metrón...
2010. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
olyan sokan vannak?
2010. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked ennyi exed van vagy mi?:D
2010. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az önértékelésem már azelőtt tönkrement, hogy barátnőm lett volna valamikor is. Úgyhogy segíteni nem tudok, de szerencsésnek érzem magam, hogyha pesti lennék, legalább a metrón tudnék utazni.


Egyébként hogy zavar az, hogy elvörösödsz, pedig tudod, hogy amúgy is egy vörösödő valaki vagy, az feltételezhet egy enyhe kis szociális fóbiát. Viszont akkor meglepne, ha csakis az egyik exed jelenlétében zavarna, úgyhogy nem tudom.

2010. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten 1 712 210 fő él.Hacsak nem ment rajtad végig a fél város,akkor nem hiszem,hogy félned kéne.
2010. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!