Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én fogok ki folyton...

Csak én fogok ki folyton olyan barátnőt magamnak, aki túl prűd és nem valami szexéhes, perverz, huncut csaj?

Figyelt kérdés
Pedig én fiúként perverz, szexmániás vagyok és már unom, hogy a jelenlegi csajom is ilyen prűd apáca típus, szeretném lecserélni egy perverz, rossz kislányra, de hát velem valamiért folyton ilyen jó kislányok akarnak csak járni.
2014. szept. 1. 13:39
1 2
 11/13 Költőnő? ***** válasza:
Ja, hogy aki már legalább egyszer szexelt, az perverz. Hmmm.
2014. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#10:

Ennek tükrében meg nem értem a kérdést ... Amelyik nem szexelt, az nem is tudja, hogy mi az, így hogy legyen 'szexéhes' ... Meg kell neki mutatni, hogy mi az és majd rákap :-P

Egyébként Te szexeltél már?

2014. szept. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Elmondom mi a helyzet kagylózzatok ide!


Nem leszek rövid, úgyhogy biztonsági öveket becsatolni:



Pározási válság van. A női népesség az elmúlt 5-10 évben a pasi népességhez képest a felére csökkentek és megbomlott az egyensúly. Nőtlen pasik vannak csak, vagy idő előtt férjhez ment tinilányok (25-30 éves pasikhoz extra ajándék apakomplexussal, szal a 25 év alatti pasikat leszarják beleértve engem is sajnos) Ezért aztán a nők (fogalmuk sincs erről, de ettől függetlenül) lazán válogatnak pasi és pasi között és kikísérletezik hogy melyikkel a legjobb dugni. Na már most ez óriási problémát jelent azok között akiknek nagyon "viszked" és alig bírják már S.O.S. módjára megtalálni az ágyasukat. Megsúgom, ahogy kezd a világ magához térni az "elkúrvultságból" úgy a lányok egyre prűdebbek és prűdebbek lesznek, egyre kevesebb aránylag a szexéhes nő, mert pont ezalatt a pár év alatt fordult egy nagyot a világ, s az embereket már nem a nemi szervük hajtja annyira, inkább most a pénz az ami nagyobb hangsúlyt fektet az életükbe, mintsem a szex, mert a szex egy pillanatnyi boldogság, ami elnyomja a stressz tüneteit, de nem oldja meg a problémát úgy hosszútávlatba mint a pénz, egyre nő a felelősségteljes szülők száma, a lányok tisztességes kapcsolatot akarnak maguknak, a szexéhes tinilányokhoz szexmániások kellenek hogy legyenek az elődök is és a tinilányok közül addig egyik se akar szexelni míg rá nem jönnek, nemcsak a nunit, hanem a szívüket is rábízhatják-e egy olyan szexpartnerre, aki exisztenciával rendelkezik, mivel a prűd csajok büszkébbek, minthogy a szexszeléssel foglalkozzanak, ha mégis szexelnek ettől függetlenül, akkor az arra következtethető vissza, hogy bepánikoltak és félnek már előre hogy nem fognak elkelni és nem lesz akivel egy életen át szexelhet ne esetleg elvegyék feleségül, mert egy lány aszerint szexel vagy nem szexel, hogy milyen értékrendje van, hiszen a lányok már ideje előtt elkezdenek érni, mielőtt a pasik, bele tudnának bámulni abba hogy a női nem mire gondol, ezért is bonyolult őket ki ismerni, a férfi egy spontánabb gondolkodású nem, némelyik csaj a gondolkodása révén koravénné válik emiatt, amitől idő előtt kiemelem NEM EGY, HANEM TÖBB PASINAK KELL EGYENSÚLYBA HOZNIA A NŐT, mert 1 pasinak nem hiszik el csak ha már tömegek gondolják ugyanazt, ugyanis még maga se tudja, különösen nem egy tinilány, hogy mit is akar ő maga tulajdonképpen az életével kezdeni. A pasiknak az a dolga hogy szépen ügyesen rávezessék a helyes megoldásra a lányokat, ha elég tapintatos vagy, nem nyomulsz mint az állat, tudsz intellektuálisan beszélni lányokkal makogás nélkül, érzelmes vagy de szereted a szexuális élményekre tanítani a nőket, ott nyert ügyed lehet csak.

2015. jan. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!