Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én fogok ki folyton...

Csak én fogok ki folyton olyan barátnőt magamnak, aki túl prűd és nem valami szexéhes, perverz, huncut csaj?

Figyelt kérdés
Pedig én fiúként perverz, szexmániás vagyok és már unom, hogy a jelenlegi csajom is ilyen prűd apáca típus, szeretném lecserélni egy perverz, rossz kislányra, de hát velem valamiért folyton ilyen jó kislányok akarnak csak járni.
2014. szept. 1. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Megfordult már a fejedben, hogy egyik sem akar veled szexelni (mert mondjuk szar vagy az ágyban)?

Ha egy nőt jól megdugsz, az utána is akarja majd.

23L

2014. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindenki ilyenre vágyik,én is cserélnék
2014. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Kakiszex és szájbahugyozás is jöhet? Mert akkor gyere én perverz vagyok és imádnék egy perverz pasit....jaaah, hogy keverjük a perverz és az "állandóandugnék" kifejezéseket?

23/L

2014. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3: Nem feltétlenül. Én is perverz lányt keresek elsősorban, de a kakiszex kizárva. Azon kívül bármi jöhet, ami nem fájdalmas. Lehet, hogy a kérdező is ilyen.
2014. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jah, ez kizárva az kizárva, ne is fájjon, meg ne is legyen ilyen, meg ne is legyen olyan...és a végére megnézzük mi marad: dugás. ennyi, perverzió nélkül. 3-as vagyok!
2014. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5: Nem. Valóban így vagyok vele. Kakiszex nem, más mehet. Csak még annyi, hogy a húgycsövembe nem engedek semmit (fájdalom alatt erre gondoltam).


Egyébként szerintem csak húzod másnak az agyát...

2014. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő bármikor szexel és egy csomó perverzióban benne van ... Csak kell mellé egy férfi, akivel ezt akarja is ... :-P
2014. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én eggyezek az elsővel..Lehet hogy mániás vagy,ha szar az ágyban :)
2014. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyik volt barátommal imádtam szexelni, legtöbbször én kezdeményeztem, én másztam rá, de azért, mert jó volt vele nagyon! Másikkal nem igazán akartam, azért, mert rossz volt! Nem figyelt rám, jobban azzal törődött, hogy neki jó legyen, hogy nekem milyen, az már kevésbé érdekelte... Szóval előbb a saját technikádat fejleszd, mielőtt a másikban keresnéd a hibát ;) 21N
2014. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ti szerencsétlenek tini csajokról van szó, akik még sosem szexeltek és nem is akarnak!
2014. szept. 1. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!