Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz, ha bejön egy 13 éves csaj?

Gáz, ha bejön egy 13 éves csaj?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem kéne, mert fiatal, de tök cuki és ő maga jelölt be és írt rám. Tetszik, hogy vanna ilyen kezdeményező lányok is manapság, ritka az ilyen lány. Úgy untam már, hogy mindig nekem kellett lányoknál kezdeményezni és még ő nekik állt feljebb, hogy rájuk mertem írni vagy lemertem őket szólítnai az utcán. Jobb lenne ha a lányok kezdeményeznének és valahogy ez a csaj, hogy ilyen kezdeményező volt úgy megtetszett nekem, lehet adnom kéne neki esélyt, végülis lehet nem soká 14 lesz, akkor meg már nem is lehet baj belőle úgy tudom. Jól tudom? Amúgy szerintem azért tetszem neki, mert kisfiús srác vagyok, nem úgy mint az idősebb lányoknak, akik kisöcsinek néztek eddig is és esélyt sem adtak nekem. Mondjuk nem értem mi bajuk a lányoknak a kisfiúnak kinéző fiúkkal, de hát ő bajuk úgy voltak már vele. Legutóbbi barátnőm is 14 éves volt és kislányos.

2014. aug. 31. 21:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mert minek írjam a koromat, nem az a lényeg. Mondtam, h fiatal fiú vagyok, senki sem nézne még 18 évesnek sem, szóval hagyjatok már a trollkodással és normális választ írjatok inkább!
2014. aug. 31. 22:18
 12/13 anonim ***** válasza:
Most miért ilyen titkos az hogy hány éves vagy?:D nevetséges..
2014. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szoval ha jól értem senki sem nézne 18 nak? tehát gondolom elmúltál már 18 éves ami igazából gáz hogy egy 13 aki nem sokára 14 lesz bejön neked ... hát elég gyalázat barátom hogy még a kihívást sem kedveled ... az meg még gázabb hogy elmultál 18 de kisfiúnak nézel ki xDDDDDD aaaaj aaaaaj te kis pelyhes kuki ^^,
2014. szept. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!