Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ha bejön egy lány...

Mit tegyek ha bejön egy lány (18) én meg fiú (15) Azt érzem hogy csak ő kell de mivan ha nemet mondd?

Figyelt kérdés
Varjak 1-2evet ?ugyanazt a zenet filmet stb.. szeretjuk.en modjuk magassabb vagyok nala de az nem jelent semmit.egy folytabban ra gondolok nem tudom kiverni a fejembol.mitcsinaljak ha en nem jovokbe neki ? Vagy varjak vele ?hogyan lépjek ?

2014. júl. 23. 23:36
 1/7 anonim válasza:
Ugyanez volt velem is csak a csaj 17 volt es szte tul nagy a korkulombseg pedig semk7t nem jelent
2014. júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem 1-2 hanem 5-10 évet kéne várnod rá sajnos. Az a baj hogy ilyen korban ÁLATLÁBAN (tehát vannak kivételek) az öregebb fiúkra, néha férfiakra buknak.
2014. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha kell akkor küzdj érte. ;) Nem minden lány olyan beképzelt, hogy csak idősebb fiúval jönne össze. :)
2014. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jajj utolso debutavagy.. Nem azert jarunk idosebbekkel mert bekepzeltek vagyunk. Uuristen..

Azert, mert a fiukak kesobb ernek, es nem kis taknyosnak akarunk az anyukaja lenni, hanem egy fiu(a ferfi tul eros lenne) tarsa, kis torekeny jateka.

2014. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér.

Amúgy az, ha egy lány inkább idősebbekkel kezd, nem feltétlen annak tudható be, hogy beképzelt, vagy mert menő akar lenni. Egy 18 éve lányt már valszeg eléggé foglalkoztat a jövője, míg egy 15 éves még teljesen komolytalan. Legalábbis én így tapasztaltam, mert volt már dolgom fiatalabb fiúval.

2014. júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

velem is volt hasonló szituáció,én csak én a lány, én pont a srác 15 és én 18


az volt hogy ahol régen laktam elmentem meglátogatni a barátaim, és amikor megismertem a srácot még hozzám képest egy kisgyerek volt, de jól kijöttünk aztán egy év után megint találkoztunk és megbeszéltük hogy elmegyünk dumálni, és olyan fél órával mielött mennem kellett megcsókolt, és amig ott voltunk ketten jó volt vele, de utána teljesen összezavarodtam, meg az is eszembe jutott hogy mit gondolnának az emberek, de aztán rájöttem hogy ha én jól érzem vele magam, akkor miért ne :) de ez úgyis mindegy mert messze lakik

szóval ezzel azt akarom csak mondani, hogy nem lehetetlen, csak kicsit rá az esély :)

de majd írj hogy mi történt mert érdekel :)

2014. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Veszteni valód nincs. Én 19 vagyok és a barátom 15, de egyáltalán nem érdekel a kor. Én is tök komolytalan vagyok még szóval tök mindegy. Meg konkrétan fényévekkel jobb vele mint az előző pasimmal aki 30 volt. Szóval nem ez számít szerintem. Kérdés az hogy azon felül hogy bír téged felvállalná-e hogy egy 15 évessel jár. Engem hülyére szekáltak, de mostmár nem érdekel ki mit mond.
2014. júl. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!