Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nektek a kicsit bunkó...

Lányok! Nektek a kicsit bunkó modoru, vagy a kedves srácok jönnek be?

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 19:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a bunkó pasik, de csak akkor ha nem mások előtt csinálja :) L25
2014. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvesebb, figyelmesebbek, de kinek mi...
2014. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a kedvesebbek...és nem csak az számít, hogy velem hogy viselkedik, hanem úgy alapból az emberekkel.
2014. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a kedves fiúk, viszont legyen bennük tartás és ne legyenek túl nyálasak, és legyenek kicsit kemények is. Mert ha egy nap százszor elküldi hogy mennyire hiányzol, attól a falra tudnék mászni....
2014. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ennyire azért nem számítottam. :)
2014. aug. 29. 21:09
 16/21 anonim ***** válasza:
50%

A válasz kissé komplikált, de mindenképp a bukókra teszem le a voksom. Egyszerű logika. A mai világban a nagypofájú, mindenkin átgázoló, erkölcstelen férfiak a sikeresek, aki érzékeny, határozatlan, úgy elnyomják, mint a huzat. Ezért az előbb említett pasiknak mindig van nője, mert meg tudja védeni, jó esetben van pénze, egyszóval van HATALMA. Most hogy veri az asszonyt, vagy tesz magasról a gyerekeire? Hát bumm, a természetével jár, csak a pénzt hozza haza. Míg egy kedves, érzékeny srác el van nyomva a másokon átgázolós emberek által, esetleg nem tud úgy kiállni magáért, mint azok, akik túltengenek önbizalommal, de ők tudnak, tudnának szeretni. Persze ez a nők 99%-át nem érdekli, ahogy az sem, hogy belőlük is lehetne határozott férfit faragni, csak ugye sokkal könnyebb út odamenni az első bunkóhoz, aki szembe jön.


Szóval ennek egyszerű evolúciós oka van, a "gyengébbik" nemnek az ERŐS férfi kell. Lehet itt jönni az érzelmekkel, meg belsővel, meg egyéb maszlagokkal, de ezek már csak elszórva játszanak 1-1 női egyednél. "Az erősebb kutya b.@szik"...

2014. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 gumikacsaszerzetes válasza:
Hát én nem értem itt ezeket a filozofálásokat... Ha egy férfi kedves az már egyből az jelenti, hogy puhány és vesztes? Hülyeség az egész. A kérdés nem úgy hangzik hogy kedves, önbizalomhiányos vgagy a bunkó modorú... Itt két ellentétes tulajdonságról van szó. Hát van akinek a rossz van akinek a jó kell. De azt sem értem hogy egy nő, lány miért választaná a rosszat. ÉS amúgy is egy túlajdonság nem határoz meg, mert nincs olyan hogy bunkó és kedves, mert ezek mellett a tulajdonságok mellett, az embernek még rengeteg pozotiv és negativ tulajdonságai vannak, mindkét személyiségnek lehetnek jó meg rossz tulajdonságai, na de visszatérve a kerdésre.. Természetesen a kedves. De itt is érvényes az a mondás, hogy izlések és pofonok.
2014. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
16#-os válaszoló te most röviden tömören a pénzt ás a sikert választanád... Nem hinném hogy egy kapcsolatnak ez lenne a lényege.
2014. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A normálisak! Az se jó ha állandóan nyalizik, és az se ha csak bunkózik. Mindkettő idegesítő. Legyen kedves, jó humorú, de határozott és életerős.
2014. aug. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 gumikacsaszerzetes válasza:
Hát én nem tudom miből követkztetted ezt ki kedves 17-es, mert én szegény családban nőttem fel és még mindig itt élek, s egyáltalán nem beszéltem a pénzről... kedves legyen ennyi, s úgy tudd szeretni amilyen én szeretem ha kedvesek velem mert akkor én is viszonzom , de ha bunkoók velem akkor én is bunkó vagyok. Igy azt választom amelyik által én is jobb ember lehetek...
2014. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!