Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves biszexuális és leszbiku...

Kedves biszexuális és leszbikus lányok! Szeretnék ismerkedni veletek, ha lehet akkor inkább Tolna megyeiek válaszát várom, de az se baj, ha máshonnan is akarnak ismerkedni. Benne vagytok?

Figyelt kérdés
Én egy 15 éves biszexuális lány vagyok. Nagyon szeretnék egy hosszú,romantikus,érzelmekkel teli kapcsolatot,lehet,hogy fiatalnak találtok,de én ezt komolyan gondolom! Várom az ismerkedni vágyókat.
2014. aug. 21. 13:33
 1/3 anonim válasza:

Szia én Pesti vagyok de ha gondolod írj!

16/L

2014. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló,te egy marha vagy, ha gondolod elküldöm neked a facebook-omat,vagy küldök magamról képet te normáltalan,és akkor megnézzük,hogy kettönk közül melyik a hülye!!!!
2014. szept. 1. 16:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Látom el is húzott a fenébe! Na végre.Akkor most elmondanám,hogy 15 vagyok,és facebook-kal szeretnék tovább ismerkedni,szóval nem árt ha van,az ilyen válaszolók pedi kerüljenek mint amilyen a hajdani második válaszoló is volt....
2014. szept. 1. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!