Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves Lányok! Szerintetek én...

Tomi-91 kérdése:

Kedves Lányok! Szerintetek én sovány fiú vagyok? Részletek odalent.

Figyelt kérdés

Én egy 22 éves fiú vagyok. Jelenleg 191 cm magas vagyok és 71 kg. Alapvetően elégedett vagyok magammal, de a rokonaim közül néhányan azt mondják, hogy szerintük én sovány vagyok. Ezt a témát legtöbbször az apámnak a 45 éves élettársa hozza elő. Minden egyes alkalommal, amikor találkozok vele, elkezdi, hogy a 191 centim mellé a 71 kg szerinte kevés, és hogy simán felszedhetnék 10-15 kg-t. Éppen emiatt nekem kezd egyre elegem lenni apám élettársából.


Mindenesetre én egy magas és vékony fiú vagyok. Viszonylag gyakran eljárok konditerembe és a szabadidőmben is imádok sportolni és mozogni, de ez már meg is látszik rajtam. Izmosabb vagyok, mint 3-4 évvel ezelőtt. Sokszor viszont annyit eszem, mint egy 120 kilós ember, de ez alig változtat valamit, mert nem vagyok hízásra hajlamos.


A kérdésem az lenne, hogy szerintetek így megfelelő vagyok, vagy jobban néznék ki kövérebben?


2014. aug. 26. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
rakj ki képet fej nélkül aztán eldöntjük :D
2014. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudod hogy leszel sikeres? Ha sz*rsz azok véleményére akik neked nem fontosak. Ha te meg vagy elégedve magaddal akkor tökéletes, ha nem változtatsz, de ne mások véleményére legyél kíváncsi akik méghozzá nem is fontosak. :)
2014. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

rossz olvasni azt,hogy ezzel piszkálnak ,és nem fogadnak el olyannak,amilyen vagy

ha nem tudsz hízni ,akkor nem tudsz és kész...

így vagy jó ^^

2014. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én 170 cmmel a 70 kg nagyon jó lenne, de egy magas srác...elég rendesen kell edzeni hogy a magasságodhoz képest kigyúrt legyél
2014. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bezzeg a magas, vékony sráccal nem voltatok ilyen kedvesek. :D
2014. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kevés.
2014. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van olyan, aki nem tud hízni. Ne foglalkozz vele ki mit mondd.
2014. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a 182 cm / 72 kg-mal kevésnek érzem magam, és rám is férne vagy +8-10 kg :D
2014. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 189cm vagyok és 80 kg, és még én is vékonynak számítok, olyan 85-90 kg körül kéne lennünk, hogy igazán férfias megjelenésünk legyen.

Teljesen igaza van a nőnek. Miért nem hiszel neki? Neki női szeme van, és még őszinte is veled. Ahelyett, hogy örülnél, hogy őszintén megmondja, és rávilágít, hogyan lehetnél vonzóbb a nők számára, sértésnek veszed.

Nem, nem kövérebben néznél ki jobban, hanem izmosabban.

2014. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!