Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem érdeklem a fiukat?

Miért nem érdeklem a fiukat?

Figyelt kérdés
hát nézzük 14 éves vagy és lány 163 centi szökésbarna/arany színű a hajam zöldes kék szemem van és nem vagyok túl dagadt se mások szerint de én nem szivesen nézek tükörbe =( az osztálytársaim lerombolták teljesen az önmizalmam azal hogy minden nap piszkálnak és már én sem tudom hogy mit gondolok egyszerüen semminek érzem magam és hogy senkit sem érdekel hogy mi van velem a lányokkal mindig jól el vagyok kivéve egy-ketővel aki piszkál mert csak egyszerűen nem bír engem és nem tudod mit csináljak mit kezdjek hiszen a legjobb barátnömmel akivel már ovis korunk óta bffek vagyunk ő körülötte mindig annyi fiu van nem mintha irigykednék rá mert ugy-e a maratságban nem lehet irigykedni de akkor is rossz hogy nem tudom hogy mit rontok el =( azaz egy a jó hogy most uj suli lesz és akkor ott mindent ujra kezdhetek hétfőn légyszives segítsetek =(

2014. aug. 29. 10:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Képet küldj és segítünk :)
2014. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
akadt egy kis gondom =D nem tom hogyan kell képet küldeni =)légyszi segítsetek =)
2014. aug. 29. 12:03
 13/20 anonim ***** válasza:

"és nem vagyok túl dagadt "


Akkor valamennyire azert dagadt vagy? hany kilo vagy?


Lehet nem szep az arcod, lehet tul vastag vagy, lehet fura a szemelyiseged, ezer es egy oka lehet miert nem tetszel a fiuknak.


ha dagadt vagy kezdj el surgosen sportolni. Kesobb meg rosszabb lesz, bar vannak olyan ferfiak akik a vastag lanyokra buknak. Csak azok altalaban nem azok lesznek akik neked is tetszenek.

2014. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.hu ra feltoltod es ide rakod a linket vagy elkuldod nekem privatba :D
2014. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
utolsó köszi =) amugy 43 kiló vagyok..... és 4-5ös tanulú kivéve a német az 3as plusz úszok de nem tom min kéne változtatnom persze voltak olyan fiuk akiknek tetszettem de azok nem merték elmondani én is csak másoktól tudtam meg és ugy félek hogy igy soha nem lesz egy barátom sem..... =(
2014. aug. 29. 14:28
 16/20 anonim ***** válasza:

163 centivel es 43 kiloval egyaltalan nem vagy dagadt!


ne parazz kislany, elobb-utobb talalkozol majd egy olyan fiuval, aki neked is tetszik es te is tetszel neki. Lehet hogy nem holnap lesz, hanem majd csak 3-4 ev mulva, de meg gyerek vagy, nem kell ezen agyalnod, nem verseny ez.

2014. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó =) és igazad van végülis még tanulásra akarok koncentrálni csak mégis rossz érzés......... és tényleg köszi az idáigi válaszokat =)
2014. aug. 29. 14:50
 18/20 A kérdező kommentje:
és öszintén mi az ami megfog titeket egy lányban? =)
2014. aug. 29. 14:53
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a legfontosabb, hogy nyilt legyen, intelligens es kedves. Ne legyen nagykepu, sem bekepzelt, es ne oltozzon tiniku.vanak sem. Szamomra mindig is az intelligencia volt a legfontosabb, hiaba volt csodaszep a lany, ha amikor megszolalt, kiesett a kapa a szajabol. De nyilvan masnak meg mas a fontos. Meg en aztan az apad lehetnek, az en velemenyem ebben a kerdesben talan nem is teljesen hiteles.


meg egy jo tanacs: NE KULDJ senkinek fenykepet magadrol. Remelem meg nem keso.

2014. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
rendben és köszön a te válaszodat is =)nagyon j tudni hoyg ennyi kedves segítőkész ember van itt a csoportban idáig 13an irták rám abbol eggyiket inkább nem említem XD a masik 12 nagyon kedves volt és megértő =)=) =) =) =) =) remélem ghogy még sk ilyen ember van mint ti =) és én soha nem voltam megelégedve magammal akárcsak a szüleim és a nagyszüleim se voltak megelégedve velem de most hogy rámszált a suli legmenöbb csaja akivel readásul ugyanabba suliba vettek fel minket elkezdett piszkálni nagyon kiborultam =( föleg hogy ugye uj suli lesz és mi van ha mindenkinkinek azt mondja majd rögtön hétfőn hogy én egy ilyen olyan ember vagyok én csak azon pánikolok de nagyon
2014. aug. 29. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!