Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem érdeklem a fiukat?

Miért nem érdeklem a fiukat?

Figyelt kérdés
hát nézzük 14 éves vagy és lány 163 centi szökésbarna/arany színű a hajam zöldes kék szemem van és nem vagyok túl dagadt se mások szerint de én nem szivesen nézek tükörbe =( az osztálytársaim lerombolták teljesen az önmizalmam azal hogy minden nap piszkálnak és már én sem tudom hogy mit gondolok egyszerüen semminek érzem magam és hogy senkit sem érdekel hogy mi van velem a lányokkal mindig jól el vagyok kivéve egy-ketővel aki piszkál mert csak egyszerűen nem bír engem és nem tudod mit csináljak mit kezdjek hiszen a legjobb barátnömmel akivel már ovis korunk óta bffek vagyunk ő körülötte mindig annyi fiu van nem mintha irigykednék rá mert ugy-e a maratságban nem lehet irigykedni de akkor is rossz hogy nem tudom hogy mit rontok el =( azaz egy a jó hogy most uj suli lesz és akkor ott mindent ujra kezdhetek hétfőn légyszives segítsetek =(

2014. aug. 29. 10:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
kepet kuldj ....
2014. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Küldj képet és akkor tudok segíteni :)

Am hajrá fradi!

2014. aug. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nem szeretnék képet küldeni mert nem szertnéém hogy a leendő osztálytársaim meglássák....... =( bocsi =( ja azt kihagytam hogy mit kene változnom? és hogy mi tetszik a fiuknak? gimibe megyek szerencsére hétfőn és a legjobb barátnőm is oda jön =)
2014. aug. 29. 10:42
 4/20 anonim ***** válasza:
aaaah nem erted .... ak kuldj kepet privatba
2014. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
és hogyan barátkozzak közeledjek más felé? bocsi a sok kérdésért csak most nagyon bepánikoltam =(
2014. aug. 29. 10:45
 6/20 A kérdező kommentje:
de tökéletesen értem na jó küldök pill...
2014. aug. 29. 10:46
 7/20 anonim ***** válasza:
Ide is küldj.
2014. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
küldj képet úgy talán könnyebb segíteni
2014. aug. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz. Tuti nem leszek az osztálytársad.

22N

2014. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Egyidős vagyok veled,én is most megyek gimnáziumba.Az a jó a gimi első osztályában,hogy bárkihez odamehetsz egy kicsit beszélgetni,senki nem fogja tolakodásnak venni,csak légy laza és nyitott!Nekem sem voltak barátaim,de most a gólyatáborban minden megváltozott,sok emberrel beszélgettem,jókat nevettünk. :D Csak az a fontos hogy ne görcsölj semmin,mert nem vagy ,,gáz" se csúnya!

A fiúkkal kapcsolatosan meg annyit,hogy olyan ruhákat vegyél fel,ami illik az alakodhoz,olyan színűeket amik jól passzolnak hozzád,abban jobban fogod érezni magad. :) Sminkből szerintem nem kell sok,max. korrektor,pici púder és szempillasprirál. :)

Remélem segítettem! :)

2014. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!