Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok lenne valakinek kedve...

Lányok lenne valakinek kedve átjönni filmezni? Most vettem új tv-t.

Figyelt kérdés

[link]

utána kocsikázhatunk is ha gondoljátok :)

[link]



2014. aug. 27. 19:13
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

Egyébként meg összeengedném a bmw-det haverom "szar" szuzukijával, tuti lealázna vele.


hát ezen most beszartam a röhögéstől, köszi


WÖÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

2014. aug. 28. 13:43
 42/53 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez igaz, azért egy szuzit nem lehet annyira felspécizni ... De egyébként cimbi most újított egy 730-as bömöst ... elárulom, hogy álló helyzetből az A6 Quattro-val alázom :-P
2014. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
0%
730-at amúgy is csórók vesznek,legolcsób hetes...
2014. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:

Nem lehet annyira felspécizni?

Szerintem nem egyről beszélünk.

1.6-os turbós motor, végletekig könnyített kasznival, összkerékhajtással, rövid áttételekkel (400m-re optimalizálva).

Olyat gyorsul, mint egy TU-154-es :-)

Az igaz, hogy a végsebessége nem sok, épp a rövid váltó miatt, viszont azon a 400-500 méteren biztos odaver egy széria bmw-t (mint ami a képen van).

2014. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
egy tuning autót nincs semmi értelme összehasonlítani egy gyárival.
2014. aug. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:

#43:

Sokan szeretnének olyan csórók lenni, hogy 20 millás autót tudjanak venni maguknak ... Bár valóban a 7-es széria legkisebbje ez nem is kétséges. Az én nézőpontomból nem annyira csóró, aki 7-est vesz, még ha a legkisebbet is ... gondolom ki országunkban vannak még páran így ...

2014. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

Ti mondtátok, hogy nem lehet felhúzni a szuzit annyira, meg hogy szar, vsak azért írtam.

Mellesleg nézd meg mennyiből dolgozik a bmw és a suzuki.


#40 nem érdekel, hogy mi divat, mi nem. A ladának van egy varázsa, amit te valószínűleg nem értesz. Nem csak a romák járnak vele vasazni, egy OT-s lada 3-4 milliót is ér vagy akár többet is. Szerinted miért építenek lada versenyautókat rallyra, több 10 milliót ölve bele, mikor abból már lehetne "divatosabb" autót is építeni?


Viszont a subarummal tuti odavágtam volna anno, bár az nem mehetett közúti forgalomba.

2014. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

46.

Ha újonnan vette az más. De megnézném én, hogy a legújabb 730-ast lenyomja egy a6 quattro...gondolom az is 3.0 tdi..akkor van értelme.

2014. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
#47: Oké, az nem volt lefektetve, hogy végsebességre, álló helyzetből. Pár száz méterre persze lehet tuningolni. Egyébként éppen múlt héten erősködött velem egy agyon tuningolt, kimatricázott suzi az úton ... Bár ő azt gondolta, hogy menetsebességben is jó :-D
2014. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
63%
Menjetek inkább dolgozni a dzsába, ne itt nyomassátok a trét verebek! A kérdező biztos elvégezete a 8. általánost idén, meg lehet ki is engedték egy picit kóterből azt itt most apuci verdájára verve magát nyomatja a habiszti dumát, mert azt hiszi ő itt a nagy kanyhaló csávó! Hát förtelem! Fogjá' inkább kapát gec, azt menjé kicsit dolgozni, ne a virág cserép bizniszt vakerral erölködjé', meg a x@r BMW-t gurítsd be az árokba! A tv-d pedig maxi gáz! Sony egy kalap f#s! Médin csájná az is! Szóval kedves kérdező, ne vírítsá' itt kamura!
2014. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!