Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A tág pupilla tényleg vonzódás...

A tág pupilla tényleg vonzódást jelent? Ha valakinek beszélgetés közben kitágul a pupillája, akkor 100%, hogy tetszem neki, vagy ez azért nem ilyen egyszerű?

Figyelt kérdés
Vélemények?

#ismerkedés #vonzalom #pupillamozgás
2014. aug. 27. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A pupillamozgás jelentheti azt is, hogy az illető hazudik, de ezt így 100%-osan, hogy csak azért és nem más okból tágul ki a pupillája, természetesen nem lehet megmondani.
2014. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Az embernek 33% al tágabra nyilik a szeme ha valami vonzót/szépet lát

A pupillának ehez semmi koze az a fényviszonyok miatt változik meg persze ha az illető fogyaszt valami "jófélét"

2014. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tényleg, de nem csak azt jelentheti.
2014. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok egy baromi nagy titkot, ami miatt igen sok alkalommal kellemetlen szituba kerültem már: enyhén rövidlátó vagyok, én is érzem, hogy jobban kitágul a pupillám, ha beszélgetek és sokáig nézek a másik szemébe. Egyszerűen egy pillanatra összefolyik minden, és így kompenzál a szemem:) Sokszor próbálkoztak pasik, amikor ezt célzásnak vették, rémesen kínos, ahogy utána próbálom őket lerázni. Laza a stílusom is, így félreérthető, elismerem, de semmi sincs mögötte.

Szóval, több dolog is lehet mögötte, nem egyértelmű.

2014. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak annyit jelent, hogy hazudik:D Szóval ne éld bele magad:)
2014. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Álmodozz csak, drogok is okozhatják vagy a változó fényviszonyok.
2014. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos esetben igen, jelentheti azt, de butaság lenne csak erre alapozva ilyen következtetéseket levonni.
2014. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Fasza..akkor ezek szerint a macskám is rám izgult.
2014. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nagyon tetszem a srácnak, nem ez a kérdés. :)


Ezek a drogos baromságok meg szóba sem jöhetnek. Az én környezetemben nincsen ilyesmi szerencsére.

2014. aug. 27. 19:19
 10/12 anonim válasza:
De ha mondjuk zavarban van az illető, vagy kényelmetlenül érzi magát akkor is kitágulhat a pupillája, szóval semmi sem biztos.
2014. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!