Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mennyire vagytok...

Lányok, mennyire vagytok nyitottak egy meleg sráccal való barátkozásra?

Figyelt kérdés
20 éves meleg fiú vagyok, akinek volna kedve barátkozni, beszélgetni, írjon!:)

2014. aug. 27. 14:14
 1/5 anonim válasza:

Nincs bajom velük. :) Sőt kedvelem Őket! :) Ugyanolyan emberek szóval én ugyanúgy barátkoznék velük. :)

Én támogatom! :)

2014. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
teljesen::)
2014. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mivan akkor ha valaki az?Ő ilyen és én meg iylen.Semmi bajom velük irj ha van kedved
2014. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, mióta nyíltan vagyok meleg, egy csomó lány barátom van.. Imádják :DDD Ölelgetnek összevissza, meg minden. Nem is szégyenlősek előttem, és nem gátlásosak. Persze rendesebb fiúkkal is barátkozok, de lányokkal valahogy jobb, mert talán megbízhatóbbak.. Meg én amúgy is egy érzékenyebb ember vagyok, kell valaki akivel megtudom beszélni a problémákat.. =))
2014. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Számomra nem lényeges szempont, hogy meleg-e vagy sem. :) Ha értelmes az illető és jól el lehet vele beszélgetni mindenféléről, akkor nincs kifogásom ellene. Ha van kedved, írj! :)


20 L

2014. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!