Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok lenne valakinek kedve...

Lányok lenne valakinek kedve átjönni filmezni? Most vettem új tv-t.

Figyelt kérdés

[link]

utána kocsikázhatunk is ha gondoljátok :)

[link]



2014. aug. 27. 19:13
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim válasza:
Ha rendes cserép, nem műanyag akkor adok érte kettő bojlert, meg van plutóniumom is amitől gyorsan meg kéne szabadulni.
2014. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
78%

Egyébként tényleg van olyan, aki úgy gondolja, hogy ez számít? De most tök komolyan? Ugye aki ilyet ide kirak, az csak trollkodik?

Mert, hogy nem értem miért számít valakinek egy TV? Nekem évek óta nincs ... nem is hiányzik ... és soha senki, aki feljött hozzám (márpedig voltak páran :-P ) , nem TV-t nézni jött fel :-D :-D Régen rossz, ha egy nő azért megy hozzád, hogy a TV-d nézze :-D :-D

Viszont komolyan érdekel, a válaszolók szerint a BMW valami extrának számít autók között? Utolsó lenne szerintem, amit választanék ez a márka ...

2014. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
És akkor most gyakorin kell keménykedni mert van pénzed? Gondolom mindenki utál a stílusod miatt látszik hogy egy nagyképű f...sz vagy...gondolom milyen lányok mennek hozzád (rosszlanyok.hu) normális csaj gondolom rád sem néz :) szégyen vagy
2014. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim válasza:
36%-os te most minden kérdésen végigmész szerelem/szex-be és mindenkinek beszólsz? mert már vagy az 5.-helyen látlak, hogy próbálod a nagyon nagy kemény gyereket előadni... neked se sok életed lehet....
2014. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
91%

Ember vicc vagy!

Aki beszól annak suzukija van ? XD

Parasztok dolgoznak te meg virágcserépből bmw-t veszel ? XD

Csajok mennek hozzád akkor minek van itt a kérdésed ?


Am ennyi ésszel nem vártam többet ismerem a fajtádat és a parasztok értéket állítanak elő ami nélkül nem lenne se kocsid se kajád.!

2014. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
Olyan sok kemény ember van itt :))
2014. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
Istenem mennyi buta ember... és még elhiszik, hogy virágcserepet árul amit bojlerre cserélne... bújjatok el mert nagyon buták vagytok, és fogadjátok el, hogy hülyét csinált belőletek egy troll
2014. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
na pityu mentek a csajok?
2014. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem minek írtad ezt a kérdést...


Villogsz itt a béjemvével meg a tévével. Nemkem ladám van. Elvisz ahova kell, az LPG olcsó bele, alkatrészt fillérekért szerzek hozzá, ha valahol az út szélén megmakkan, akkor bele tudok nyúlni, meg tudom javítani. A te bolondbiztos bmv motorteredbe az olajnívó pálcán kívül máshoz nem nagyon tudsz hozzáférni. Havonta-kéthavonta utazom vele 700 km-et és még soha nem hagyott ott, ja és ne golndold, hogy én voltam a leglassabb a pályán, mert képes 180-al menni 12 literes LPG fogyasztás mellett. Emlékeztetlek, egy 27 éves Ladáról beszélek.

A szuzukit meg csak az szidja, akinek nem volt soha. Ár-érték arányban az egyik legjobb. A motorja jó, futóműve is ott van, nem is eszik sokat, ha nem tapossa neki az ember. Egyébként meg összeengedném a bmw-det haverom "szar" szuzukijával, tuti lealázna vele. Nincs akkora motorja, de sokkal könnyebb, mint a bmw. És nem a teljesítmény számít, hanem a tömeg/teljesítmény arány. Bizonyára láttál már olyan videót, ahol smart-ok, minik és hasonló kisautók nyomnak le bmw-ket.


TV:

Erről nem nagyon tudok mit írni, tv és kész, nem hat meg, hogy háromdés vagy milyen. Másnak még sugárcsövesre se telik...

2014. aug. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
8%

39.

tem ég keleti kocsival toloD? már rég kimentek a divatbóll.szégyen.

már a 2000-es években is kimetn a lada a divatból, akk a vw volt a menő, 2010 től epdig a BMW...

2014. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!