Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok lenne valakinek kedve...

Lányok lenne valakinek kedve átjönni filmezni? Most vettem új tv-t.

Figyelt kérdés

[link]

utána kocsikázhatunk is ha gondoljátok :)

[link]



2014. aug. 27. 19:13
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:

mercedes kényelmeség bmw sportoság, én sportos vagyok, ki is vagyok kicsit gyúrva...


aki meg itt beszólogat annak suzuki wagon r+-ja van hahahahaha

2014. aug. 27. 19:35
 22/53 anonim válasza:
De írni mégsem tudsz :( Baszhatod....
2014. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim válasza:

Józsi, te vagy az?! :D

Viccet félretéve! Miért írtad ki ezt a kérdést? :) Ha valaki mondjuk 200 km-re lakik tőled, akkor elmész érte a sportos kis BMW-del? De, ha valóban annyira jó és tehetős pasi vagy, akkor meg biztosan akad a környezetedben is olyan lány aki örömmel lepippantana a Barátok közt alatt! Hány éves is vagy? Mert, ha jól látom azt nem említetted. Van munkahelyed? Hol dolgozol? Vagy miért is vagy te jobb férfi az átlagnál? Mire fel hiszed magad ilyen nagynak? :)

2014. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem tud írni? Egyébként nagyon szexi az a törülköző amit a ps4 alá raktál.
2014. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:

jééé akkora monitorom van!

oké, BMW-m nincs, de van ventilátorom!

2014. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
olvasoma faxot mely nem szolhatna másról. kiváncsi vagy miröl? csakis a bulizásrol. mert buli van a fogdán a falakon átis nem számit hogy szétdobnak akárhová is. rakjanak minket mert megoldunk mindent faxolunk vagy ordítunk mert idebent ez így megy
2014. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:

Ha jó csaj akkor lemegyek, írj rám nyugodtan, írjatok lányok. ;)

Vállalkozó vagyok, virágcserepekkel meg samponokkal foglalkozom. 19 éves vagyok.


# 24 Csak próbált okosnak tűnni az a balf asz, mert suzukija van... egyébként az nem törölköző, hanem perzsa selyem terítő.

2014. aug. 27. 19:58
 28/53 anonim válasza:
83%

22.! Nagyon egyetértek Veled:)


Én jó messzire elkerülöm az ilyen hapsikat, nincs is annál kiábrándítóbb, ha egy férfi ilyen cuccokkal akar felvágni. Egyébként van a lányoknak egy (sajnos) elég széles rétege, akiket ezzel biztosan meg tudsz fogni. Nos, azt hiszem, mindannyian tudjuk, mi az ő összefoglaló nevük:D:D


Ja, és 24/N

2014. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:

Érdeklődve nyitottam meg linkeket, de csalódnom kellett..

Mikor tv-re, akkor azt gondoltam, hogy kb. akkora, mint barney-nak így jártam anyátokkal-ból na az tv!!

De ez.. pff

Azt ez neked kocsi?!o.O

Ha már idejössz 'hülyíteni' a népet és azt hiszed, na most menő vagyok, legalább tennéd oda jobban magad.

Amúgy naiv vagy, ha azt hiszed, hogy van, aki erre vevő, mert ez nem igy van.

Szerencsére egyikre sincs szükségem, pláne nem egy ilyen műmájerre! Ha azt hiszed ebből áll a világ akkor még nagyon sokat fogysz csalódni.

2014. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Olasz-bajor vér csörgedezik az ereimbe, sajnos kénytelen vagyok ebben az irigy országban lakni, Budapesten... nem megyek sehová a csajok jönnek hozzám, bocsika nem kell irigykedni. Parasztok dolgoznak én üzletelek.. Valakinek kell amúgy 2 raklap virágcserép 14cm-es? Olcsón adom.
2014. aug. 27. 20:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!