Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hat furcsán, ha elvárom,...

Miért hat furcsán, ha elvárom, hogy a nőnek is legyen egzisztenciája?

Figyelt kérdés

Egy férfival szemben általában három elvárás van: jó kinézet (helyes arc/sportos test), jó személyiség (intelligencia/humorérzék), valamint egzisztencia.

A nőkkel szemben általában csak a kinézet, meg sokszor a személyiség az elvárás: az anyagiak megléte szinte soha. Szerintem ez szexista, igazságtalan dolog. Mostantól én is elvárom a nőktől, hogy legyen lakásuk, kocsijuk 25-28 évesen.


2014. aug. 23. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
mindenkinek szive joga, hogy mit vár el az ellenkező nemtől:) az is lehetne elvárásod hogy legyen szárnyuk és néha reptessenek meg.. a te dolgod
2014. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azt vársz el, amit akarsz, te dolgod. aztán majd eldől, hogy hogy alakul.
2014. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez a beszéd!!!!!

EGYENLŐSÉG!!!!!!!

2014. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek, több ilyen pasi kéne. Remélem más téren is feminista a gondolkodásod...


22L

2014. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem van lakásom és kocsim. de ha valaki ezt el is várná tőlem biztos hogy nem akarnék ismerkedni vele. hozzáteszem hogy nekem sincsenek ilyen elvárásaim férfiakkal szemben. de te azt vársz el amit akarsz
2014. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
Nem hat furcsán. A te életed, te tudod milyen társ passzolna bele.
2014. aug. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyjukmár, 1000 forintért (Doboz) még a srác anyját is leölték volna, nem beszélve a gusztustalan személyeskedésről, amit egyesek levágtak. Jogai mindenkinek vannak, a kötelességek magasról lesz"rva.
2014. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó nagy baromság az egyenlőség nevében elvárni dolgokat ahelyett hogy a saját preferencia alapján lennének "elvárásai" valakinek.


Am. én is eltartom magam, nem szorulok másra, (kocsi, lakás) de olyat aki egy teljesen általánosító feltevés (ami egyébként emberenként változik) szexista vagy igazságtalan voltához méri a nőket fénysebességgel küldenék a francba.

2014. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!