Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismertek ti is hasonlóan...

Ismertek ti is hasonlóan furcsán viselkedő lányokat? (lent bőv. )

Figyelt kérdés
Tavaly kerültem bele a mostani osztályomba. Egy lány, csak barátilag, nagyon jóba van egy fiúval, akivel én is nagyon jól összehaverkodtam. A lánynak mindig egy ölelés a köszönés, a barátomra akár naponta többször is "rámászik". :D Újabban nekem is így köszön, és néha eléggé közel áll hozzám, ami nekem már egy intimebb zóna. Van egy külsős fiúja, és ahogy látom jól ki is jönnek, de nem tudom mire vélni ezt a viselkedését velünk szemben.
2014. jan. 24. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Tipikus tini p_csa.
2014. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, van egy ilyen barátnőm, bár neki nincs pasija. Bár tőle aztán ez kicsit sem furcsa... :D
2014. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tini pcsa, ezért sem értem.
2014. jan. 24. 20:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Jah bocs, akkor csak neveletlen.Máris jobb :)
2014. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán nem tini pcsa, ezért sem értem."


Tinip_csa az csak jól titkolja.

2014. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és a legfontosabbat nem is említettem, hogy nekem bejön. :D Mind a csaj, mind a viselkedése, én nem bánom.
2014. jan. 24. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egy más dolog, hogy neked bejön a viselkedése, mert szeretnéd megdugni...Ez még nem jelenti azt, hogy esélyed van nála.
2014. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem is az hogy megdugni... Csak együtt hülyéskedni, szórakozni, mert valahogy ő sem százas, mint ahogy én sem, pedig már mindketten elmúltunk 18. :D

Még egy észrevétel: amikor szalagavató táncra gyakoroltunk, volt hogy váltóba mentünk körbe, cserélgetve a partnereket. Vannak csajok az osztályban, akik jobban is néznek ki nála, de tánc közben teljesen ridegnek éreztem őket, furcsa volt, és amikor őrá került a sor, teljesen más érzés fogott el, jobban is ment az egész, jobban szinkronban voltunk, mintha megtaláltam volna a tökéletes táncpartnert, olyan olajozottan ment az egész. A többiek hol ide húztak, hol énnekem kellett irányítanom őket. Pedig senki sem egy tánctehetség köztünk.

2014. jan. 24. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!