Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 22 eves fiu vagyok 3 eve elek...

22 eves fiu vagyok 3 eve elek Londonban, de meg nem sikerult magyar lany tarsasagot talalni ismerkedes celjabol. Van aki esetleg hasonloan igy van mint en?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 19:53
 1/6 anonim válasza:
Miért nem ismerkedsz akkor külföldiekkel? Rengeteg külföldi jön össze külföldivel.
2014. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25 vagyok, 4,5 éve élek Angliában de olyan magyar lánnyal még nem találkoztam itt aki bejött volna. (Mondjuk én külföldiekkel szemben is nyitott vagyok, de köztük se volt senki olyan, mindegyiknek volt valami elviselhetetlen szokása/jellemvonása és hidd el nem én vagyok válogatós)
2014. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

De miért más egy külföldön élő magyar csaj meg egy itthoni, azt áruljátok már el nekem?


Amúgy lány vagyok.

2014. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Itthon lakunk annyian majdnem, mint csak Londonban. Biztos vannak ott olyan csajok, akik nektek jó lenne.
2014. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
óó hát én is londonban vagyok, meg lány is vagyok;)
2014. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én egy hónap múlva költözöm Londonba, most még csak Leicesterben lakom, de itt pl még csak látni se, hallani se hallottam magyar férfiút! :D mondjuk én au pairként dolgozom, szóval sok kimozdulási lehetőségem nem is nagyon van.
2014. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!