Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srac aki kb.1 eve...

Van egy srac aki kb.1 eve tetszik. Nagyon furcsan viselkedik az utobbi idoben. Ilyenkor mi a teendo?

Figyelt kérdés
Regebben amikor joba voltam az egyik baratnommel addig semmi jelet nem mutatta annak, hogy bejonnek neki..Viszont amiota a baratnommel osszevesztunk azota figyelget, egyszer odajott hozzam beszelgetni amikor egyedul voltam , meg akkor is amikor tarsasagba, de csak nekem dumalt...Multkor pl. megsimitotta a vallamat...Most ez mi ?! Nekem nagyon bejon, csak nem merek kezdemenyezni mert nagyon felek raadasul o vegzos en meg 10. es vagyok csak :(( Valaki tudna segiteni?? Erezhet irantam valamit?? Nem volt meg komoly parkapcsolatom, nem vagyok ebbe jartas

2013. dec. 23. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele nyugodtan, biztos szimpatikus vagy neki. Az meg hogy mit is szeretne, majd kiderül. Az, hogy te két évvel fiatalabb vagy, semmit nem jelent, de erre majd úgy is rá fogsz jönni :)
2013. dec. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Add mindig onmagad az a legfontosabb
2013. dec. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!