Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lány aki tetszik nagyon...

A lány aki tetszik nagyon furán viselkedik velem, mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Olyanokat mond amikor beszélek hozzá, hogy hagyj békén, nem érdekelsz meg ilyenek.. Eddig jól megvoltunk. Azt mondta régen jó fej vagyok. Annyit tudok tőle, hogy olyan barát kell neki aki nem gyerekes. Megkérdeztem tőle, hogy miért ilyen velem, és azt mondta, hogy mindig csesztetem amikor egy rossz szót sem szólok hozzá. Mit tegyek? :(
2013. okt. 16. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tetszel neki amióta felszedtél 15 kilót
2013. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dagi. Magas és vékony vagyok. Ő alacsonyabb tőlem.
2013. okt. 16. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Megromlót a barátságotok, vagy nyomultál/nyomulsz rá.. És ő ezt nem akarja.
2013. okt. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Ha 16 alatt, akkor...hát, ilyenek a tinik, de azért lehet nyomósabb oka.

2013. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha tényleg ok nélkül teszi ezeket, kicsit hanyagold a társaságát, hátha észreveszi magát! Ha ezek után sem változik a helyzet, hagyd, van még sok kedves, szép, rendes lány, akik lehet, hogy pont rád várnak...

:D

2013. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te vagyol a mintacsávó,aki egy büdös k* rva rossz szót sem szólsz,nem nyomulsz és nem folytod meg.Ezesetben jogos,hogy így gondolkodsz.Ha nem,akkor nem tudok mit tenni veled,a lány nem fog hirtelen a nyakadba ugrani.
2013. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!