Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti mit szoktatok csináln...

Fiúk! Ti mit szoktatok csinálni ha tetszik nektek egy lány?

Figyelt kérdés
Edzésen van egy fiú, aki mindig tök kedves velem. Múltkor odajött hozzám és beszélgettünk. Olyan volt komolyan mintha zavarba lett volna :O. Mert folyton mosolygott, a földre nézett sokszor, elpirult... Ez jelenthet valamit? :)

2013. okt. 15. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jelenthet.


A kérdés másik felére pedig: Ha nekem tetszik egy lány, akkor általában hazajövök és csinálom tovább ugyan úgy a mindennapjaim. :D

2013. okt. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D
2013. okt. 15. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit
2013. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha zavarba volt akkor az jelent valamit.

És ha teszik egy lány mit csinálok? Semmit magamba tartom ugy sincs esélyem senkinél és akkor mégjobban gyülölöm magam hogy csunyának születtem.

2013. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kiírnak gyakorira egy kérdést róla, amiben kicsit azért sajnáltatják magukat, csak a rend kedvéért.
2013. okt. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Baz*eg mit írjak ha így szoktam?
2013. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok bolond, ha meg sem próbálod eleve vesztesz vele, mintha megpróbálnád és elutasítana, de talán lehet elfogadna.


Ezt azoknak a pasiknak írom akik nem állnak szóba azzal a nővel ( tinik esetében lánnyal) aki tetszik nekik, mert félnek a csalódástól, lehet életed szerelmét hagyod elmenni. Ne legyetek gyávák.

2013. okt. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!