Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk összejönnétek egy nálatok...

Fiúk összejönnétek egy nálatok okosabb polihisztor lánnyal vagy ez zavarna titeket?

Figyelt kérdés
Zavarna hogy okosabb mint te több dologhoz hozzá tud szólni persze nem éreztetné veled nem erről van szó.

2014. aug. 23. 13:35
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Próbálkoztam okos nőknél, de azok mind feljebb tekkintetek szóval a kérdésed pont fordítva van. Az okos nőt zavarná.
2014. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Jó hát azért van egy szellemi szint ami alatt nem ismerkedem, de nem azért mert lenézem, hanem mert nem nagyon lenne közös témánk. :)
2014. aug. 23. 13:57
 13/32 anonim ***** válasza:
azért mondom hogy keress okos pasit ha már te is az vagy ne állj le a pórnéppel
2014. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként polihisztor lányként telis-tele van az írásod vesszőhibával. Ez miért van?
2014. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Hát nem mondtál semmi okosat kérdező. Adod azt a szintet mint a többi nagyratartó lány. Semmivel nem vagy különb, de még fényeznéd is magad.
2014. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Mert félig szlovák vagyok és a magyar helyesírás szabályai elég nehezek :) általában szlovákul írok/beszélek de azért úgy gondolom magyarul is elég szépen ki tudom magam fejezni (nincs akcentusom, legalább is nem mondták még)
2014. aug. 23. 14:10
 17/32 anonim ***** válasza:
Azért azt, hogy "hogy" előtt vessző van mindenki tudja.
2014. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
Szapioszexuális vagyok, úgyhogy igen.
2014. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Sajnálom én nem tudtam :) nem iskolában tanultam meg magyarul írni.

Nem is azért vagyok itt hogy bármi okosat mondjak csak a kérdésemre voltam kíváncsi, mindenesetre köszönöm mindenkinek hogy válaszolt. Szép napot mindenkinek köszönöm sziasztok

2014. aug. 23. 14:16
 20/32 anonim ***** válasza:

Ó, értem.:) A megfogalmazásod egyébként tényleg dicséretes ebben az esetben.


(na, meg amúgy is... Magyarországon az emberek 93%-a nem tud helyesen írni, pedig ők ott élnek, magyar szülők gyermekei.:) )

2014. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!