Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk összejönnétek egy nálatok...

Fiúk összejönnétek egy nálatok okosabb polihisztor lánnyal vagy ez zavarna titeket?

Figyelt kérdés
Zavarna hogy okosabb mint te több dologhoz hozzá tud szólni persze nem éreztetné veled nem erről van szó.

2014. aug. 23. 13:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Igen,tanulnék tőle
2014. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna
2014. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Igen,tanulnék tőle
2014. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
Engem nem zavar legalább tényleg lehetne vele értelmesen beszélgetni még nem találkoztam csajjal akivel tényleg jól lehetne beszélni filozófiáról vagy természettudományokról.
2014. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Nem, az annál inkább, hogy valószínűleg munkanélküli:D Mert az ilyeneknek ritkán van piacképes tudás a kezükben.
2014. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%

Polihisztor? :D Gratulálok!

Ha ennyire egós is vagy, akkor képtelenség, hogy normális kapcsolatod legyen... hacsak nem találsz egy nálad sokkal polihisztorabb polihisztor srácot, aki majd otthon viseli a nadrágot, akitől te is tudsz tanulni és együtt polihisztorkodhatnátok.

2014. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Mindenképp.

Eddigi barátnőim mindig elszomorítottak, hogy mikkel nincsenek tisztában. Pedig sokat válogattam annó, hogy egy kimondottan okos lányt találjak..

Egy polihisztor lány megoldaná ezt a problémát. Ha normálisan kezeli a helyzetet, hogy jóval okosabb, mint én, akkor nem zavarna(nem viselkedne fölényesen, stb..). S sokat tudnék tanulni tőle, amit meg szeretek.:)


22f

2014. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és örülök neki hogy így gondoljátok :)


6-os nem értem a háborgásod okát, sehol semmi fölényeskedés/egoizmus nincs a kérdésemben sőt a magyarázatban még külön ki is hangsúlyoztam.


Szerintem az igazán okos és értelmes emberek túlléptek már a saját maguk kicsinyes korlátain és nem éreztetik nézik le a kevésbé intelligensebb/tájékozottabb embereket, én úgy gondolom.

2014. aug. 23. 13:47
 9/32 anonim válasza:

- Ha még jól is néz ki, akkor miért ne?

- Ebben az esetben viszont mit akarna éppen tőlem?

2014. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
na azért arra kíváncsi lennék hogy nálam sokoldalúbban nagyobb polihisztor, és okosabb
2014. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!