Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok egy lányról,...

Mit gondoltok egy lányról, akinek az az életcélja?

Figyelt kérdés

Hogy megtanuljon 20 nyelven.



Idióta? Kisebbségi komplexusos? Vagy?


(5 nyelven beszél jelenleg, épp belefogott a hatodikba)


2014. aug. 22. 18:45
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Átlagos módja van, ott ahol él.

Otthon talán ez már jó, nem tudom.

2014. aug. 22. 18:58
 12/29 anonim ***** válasza:

Meg lehet, hogy xy ember csak 3 nyelvet beszél, de nincs taccson lelkileg. Sosem szabad másokat irigyelni, mert nem tudhatod, hogy a másiknak milyen élete van. A felszín alatti életre is gondolok. Ismerek én olyan csaj, akinek Mauritiuson volt az esküvője, meg Porsche-val jár dolgozni, de közben meg bazira boldogtalan.

De am ha neked a nyelvtanulás a hepped akkor hajrá :)

2014. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Rengeteget vagyok otthon, többet, mint szeretnék, valamivel ki kell töltenem az üres napjaimat
2014. aug. 22. 19:02
 14/29 anonim ***** válasza:
amúgy írhatnál egy-két nyelvtanulási tippet :D
2014. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Hát, ami a legjobb, ha olyan környezetben élsz, ahol használnod kell.

Nekem az 5ből 4et állandó jelleggel használni kell, attól függ, épp kivel beszélek.

Nem tudom, milyen tippre gondolsz konkrétan...

2014. aug. 22. 19:05
 16/29 anonim ***** válasza:
azt hogy hoztad össze, hogy ilyen sokat használnod kell?
2014. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Az egyik az ország nyelve, ahol élek. A másik a párom anyanyelve (amit sajnos csak alapszinten beszélek még), a harmadikat is a párommal használom, mert ez anyanyelvi szinten megy. A negyediket meg a barátaimmal, családdal.
2014. aug. 22. 19:08
 18/29 anonim ***** válasza:
áá értem. és köszi. na am az a lényeg, h nem vagy se idióta se kisebbségi komplexusos ez alapján a kérdés alapján. annyit gondolnék, hogy tök ráérsz, és hű de jó h ilyen sok nyelven tudsz.
2014. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Sajnos ráérek.

Egyetlen szerencsém, hogy ilyen jó a nyelvérzékem, mert már megölt volna a magány. (A párom rengeteget dolgozik, stúdiózik, turnéra jár, kb csak reggel-este látom)

2014. aug. 22. 19:14
 20/29 anonim ***** válasza:
Egyetlen szerencséd, hogy nem vagy lusta :v Mert nekem is jó a nyelvérzékem, mégis csak 3 nyelven tudok:DD Inkább gitározok...:D
2014. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!